Sisukord
Olümpia
Postimees
10.02.2017
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tippteadlane: arvasin algul, et õnnitleja on kuupäeva segi ajanud Tagakülg Muuseumidirektor Juhan Sihver: tunnustust on raske vastu võtta Mis muutub vanemahüvitise ja -puhkusega? Presidendi kantselei eksjuht arvustab residentsist loobumist Sõudekvarteti liige: mõtlesin, et õnnitlev sõber ajas mu sünnipäeva kuupäeva sassi Esikülg 10. veebruar Raadioajakirjanik sai pälvitud teenetemärgist teada tööl Vanemapuhkuse süsteem tehakse ümber (1) Mälumäng Raua tänava lahingu veteran saab presidendilt teenetemärgi Järeleandmatu superreporter Anneli Ammas Eesti teadlased saavutasid emakakaelavähki tekitava viiruse ravi uuringutes läbimurde (1) Majandus Ehitusfirmade tulemuste peale aktsiad kukkusid Väikeinvestor mõtleb investeerimisest kui maratoni jooksmisest (1) Majanduse lühiuudised Disney juhil ei õnnestu pensionile minna Välismaa Ahjukütmine rikub poolakate tervist Mürgitus niitis Vene opositsionääri haiglavoodisse Plahvatus Prantsuse tuumajaamas osutab suurematele probleemidele Indialased võtsid omavahel mõõtu härja seljas ratsutamises Välismaa lühiuudised 10.02.2017 Portugali jalgpalliklubi hirmutab vastaseid Yle allikas: topeltkodakondsete salajuhendi koostas sõjaväeluure Arvamus Paul Künnap: Eestis võiks tõesti saada luua ettevõtte kolme tunniga (1) Andrus Karnau: Kadrioru krediitkaart (33) Toomas Peterson: Nordica imedemaal (2) Toomas Uibo: Nordica esimene aasta – riiklik lennukompanii sai rattad maast lahti (1) Juhtkiri: vanemahüvitis on vaid üks vahend Postimees 1936. aastal: Siber sõjavalmis Kristi Malmberg: kodumaisele lugejale läheb korda ka veidi keerulisem teos Kultuur Debora – üks ja ainus (2) Lembit Ulfsak ehmatas kahest tunnustusest korraga ära Kultuuri lühid Sport MM algas ehmatusega Naiskond võitles südilt Spordi lühiuudised Nõiakunst, Märtini poodium ja salakavalad piigid Balta: ma ei soovi ennast kulutada Suurturniiri võõrustav Eesti curling seab kõrgeid sihte Tarbija Etioopia on kui rännak läbi aastatuhandete AK EKI keelekool: miks on vaja eestikeelset kõnesünteesi? (1) Tartu Tartu sõudebaasis keeb suur tüli Saladusliku pallaslase lapsed lähetasid isa elutöö kodumaale Nööbiga poiss unistab banaaniampsust (1) Valitsus: Tartumaale jäägu kuus omavalitsust (1) Riigi abi töötule tuulikule tiibu veel ei anna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suurturniiri võõrustav Eesti curling seab kõrgeid sihte

2 min lugemist
Marie Turmann (keskel) loodab oma võistkonnaga pääseda kodusele EMile. FOTO: Tairo Lutter

CURLING. Järgmisel aastal võõrustab Eesti esimest korda täiskasvanute suurturniiri curling’us, kui Tallinnas peetakse jääkeegli EM. Mastaapse võistluse korraldamise juures pole vähem tähtis seegi, et Eesti naiskond jahib pääsu A-gruppi ning Eesti curling’us on segapaarismängus tihe konkurents järgmise aasta olümpiamängude piletile.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eile oli Tondiraba jäähallis pidulik hetk, kui allkirjastati leping, et just Eestis peetakse 2018. aasta EM. Värske Eesti Curlingu Liidu president Rainer Vakra, kes kirjutas kokkuleppele alla koos Rahvusvahelise Curlingu Föderatsiooni (WCF) juhi Kate Caithnessiga, ütles pärast, et Eestile tõi turniiri korraldamise võimaluse varasem hea sooritus.

«Meie jaoks kõige olulisem nii-öelda test oli 2015. aasta juunioride MM, kus olid kohal nii Kate Caithness kui ka teised rahvusvahelise alaliidu juhatuse liikmed,» rääkis Vakra eilsel üritusel. «Kõik nägid, et meil on esiteks olemas hea suur hall ehk koht, kus korraldada sel tasemel võistluseid, teiseks on siin südamega asja juures olevad inimesed.»

09.02.2017 11.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto