R, 30.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sulev Loo lahkub Eesti Raudtee juhi kohalt

Sulev Loo lahkub Eesti Raudtee juhi kohalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Aserbaidžaani naftafirma teenusüksuse Eestisse toonud Sulev Loo töötas enne Eesti Raudtee juhatuse esimehena.
Aserbaidžaani naftafirma teenusüksuse Eestisse toonud Sulev Loo töötas enne Eesti Raudtee juhatuse esimehena. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Sulev Loo lahkub Eesti Raudtee juhi kohalt, kuna raudtee muutub kokku kuivanud kaubamahtude juures üha enam infrastruktuuriettevõtteks ning tegeleb vähem kommerts- ja müügitööga.

«Ma asusin Eesti Raudteed juhtima lootuses, et Eesti transiidiäris ja raudtee majandustulemustes on võimalik saavutada oluliselt paremaid tulemusi, kuid pean tõdema, et see ei õnnestunud,» ütles Loo Postimehele. «Venemaa transiidi maht üha suureneb, kuid see läheb endiselt Eestist mööda.»

Äsja ametisse asunud valitsus mõistab Loo sõnul neid probleeme, mida oleks vaja lahendada, et Eesti majandusele oluline tööstusharu vähikäigust välja tuua. «Poliitilisel tasemel peab olema piisavalt sirgeselgsust, et minna oma partneritega sel teemal läbi rääkima,» lausus Loo.

Märksõnad
Tagasi üles