N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ossinovski: uus valitsus muutis ettekujutust võimust

ERR Uudised
Ossinovski: uus valitsus muutis ettekujutust võimust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jevgeni Ossinovski.
Jevgeni Ossinovski. Foto: SDE

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) volikogu laupäevasel istungil poliitilisest olukorrast kõnelenud erakonna esimees Jevgeni Ossinovski peab opositsiooni langenud poliitikute reaktsioone uuele valitsusele neurootiliseks vapustuseks, sest muutus seni ainuvõimalikuks peetud võimupilt.

Ossinovski sõnul on uus valitsus võimeline probleeme lahendama omavahel arutades ning koalitsioonipartnerid ei pane üksteisele jalga taha. «See on väga hea kogemus, sest kuigi oleme valitsuses aastast 2014, olime unustanud, et ka nii saab poliitikat teha,» ütles Ossinovski, kelle sõnul on paratamatu, et kõik poliitilised valikud ei meeldi kõigile.

«Meie poliitika on olnud vajalik, õige ja see töötab,» märkis Ossinovski. «Mul on kahju, et väike osa ärimehi näib arvavat, et riik peab tegema vaid asju, mis on nende otsestes majanduslikes huvides.»

Tagasi üles