Kas petavad silmad või tõsi on see: haridusministeerium taas Tallinna?

Haridus- ja teadusministeerium on Tartus Munga tänaval vanas pangahoones töötanud 2. juulist 2001. Nüüd on riigihalduse minister valitsusele välja pakkunud oma visiooni, mille järgi see ministeerium peaks kolima Tartust Tallinna. FOTO: Illustratsioon Artur Kuus

Riigihalduse ministri Mihhail Korbi esialgse plaani kohaselt tuleks Tallinnast mujale viia 25 asutust, muutuste tuuled puhuvad ka Tartus. 

Tellijale Tellijale

Enam kui paarisaja töötajaga haridus- ja teadusministeerium Tartust tagasi Tallinna, selle ministeeriumi rakendusasutused SA Archimedes ja SA Innove Tallinnast Tartusse – need on vaid paar näidet riigihalduse ministri Mihhail Korbi eile avalikuks saanud kavast, mille järgi peaksid paljud asutused kolima Tallinnast väiksematesse linnadesse. 

Tartu Postimehele teadaolevalt ei tekitanud uus kolimisplaan Tartus Munga tänaval töötavas haridus- ja teadusministeeriumis matusemeeleolu. See kõik on kord juba olnud, eks näis, kuidas lugu seekord lõpeb, viskasid haridusametnikud omavahel nalja ja tuletasid meelde samasugust plaani-meeleolu ajast, kui Mailis Reps oli esimest korda haridusminister. 

14.02.2017 16.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto