L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Muusikaõppurid pääsevad pikkadest koolipäevadest

Mari-Liis Pintson
Muusikaõppurid pääsevad pikkadest koolipäevadest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eva Lotta Lepp tõttas eile hommikul Härma kooli saksa keele tööd tegema, läks seejärel tunnikeseks Elleri muusikakooli klaverimängu harjutama ning tormas siis tagasi Härmasse matemaatika konsultatsioonile. Peale lõunat tuli olla taas Elleri kooli tundides.
Eva Lotta Lepp tõttas eile hommikul Härma kooli saksa keele tööd tegema, läks seejärel tunnikeseks Elleri muusikakooli klaverimängu harjutama ning tormas siis tagasi Härmasse matemaatika konsultatsioonile. Peale lõunat tuli olla taas Elleri kooli tundides. Foto: Kristjan Teedema

Poska gümnaasium ja Elleri muusikakool lõid käed, et noored saaksid gümnaasiumiõpingutega samal ajal omandada muusikalise kutsehariduse.

Miina Härma gümnaasiumi 11. klassis õppiv Eva Lotta Lepp ärkab igal koolipäeva hommikul kell 6.45, jõuab koju õhtul üheksa paiku ja hakkab siis kodutöid tegema. Pika päeva sisse mahub üks koolilõuna ja parematel päevadel kiire eine vanaema pool.

17-aastase neiu hingetõmbepausideta koolipäevade põhjuseks on korraga kahes koolis käimine: lisaks gümnaasiumile õpib ta Elleri muusikakooli keskastme teisel kursusel.

Märksõnad
Tagasi üles