Sisukord
Äriuudised
Postimees
17.02.2017
Eesti Mälumäng Marina Kaljurand astub uude ametisse (8) Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Tagaots Majanduse lühiuudised Ametlik töökoht – ema Majandus Simson: riigi käed on transiidiäri aitamisel seotud Telekanali TV3 müük jõuab lõpule Majanduse lühiuudised Raamatupidajatel on maksusüsteemi kohta üks lihtne ettepanek Kõrgepalgalised peavad loobuma 432 eurost aastas (15) Aktsia, mis maksab veerand miljonit Arendajad lubavad raamatupidamistarkvaraga seotud kulud ise kanda Välismaa Trumpi tüli julgeolekutöötajatega süveneb Mattis rikkus pressikonverentsi vana rutiini Tsahkna sõnul vajaks riigikaitse tegelikult rohkem kui 2,2 protsenti SKTst (2) KOHALIK VAADE. Ungari valitsus on võtnud MTÜd sihikule Arvamus Henrik Roonemaa: mida teha isesõitvas autos? (6) Aarne Mäe: homofestivali kaval kampaania (3) Vastukaja Peet Põder: pole Eestit Narvata ja Narvat Narva-Jõesuuta (7) Juhtkiri: sisekaitseakadeemia Narva saatmine on argumenteerimata otsus (2) Postimees 1927. aastal: kaitsevägi teeb koostööd kaitseliiduga Ahto Lobjakas: Prantsusmaa Le Peni ja vabariigi vahel (12) Kultuur Tajuintensiivsusest suletud ruumis (1) Disain kuulub rahvale Sport Spordi lühiuudised Astmaraport: Norra suusatajad pole millegi vastu eksinud Eesti suusataja murrab esikümnesse: Saarepuu siiras optimism või puhas utoopia? Bayern sillutas teed Wengeri ajastu lõpule (1) Eesti hoki ootab Balti liigat ja vabaneb negatiivsusest Tartu Tartu sai kolm uut aukodanikku Harjutamine lisab kiirabiautojuhi kätesse kindlust Elva uue kultuurikeskuse avapidu on välja müüdud Tähtsa tartlase tiitlit kandev naine satub sünnilinna harva Koolid toovad oma raskekahurväe õpilaste ette Kas Kodavere või Peipsiääre? Uue valla sünnivalu jätkub (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Arendajad lubavad raamatupidamistarkvaraga seotud kulud ise kanda

2 min lugemist
Raamatupidamistarkvara vajab uuele maksusüsteemile üle minnes põhjalikke muudatusi. FOTO: PantherMedia/Scanpix

Kuivõrd tegemist on alles värske seadusemuudatusega, millele üleminekuks on tööandjatel ligi 11 kuud aega, ei ole raamatupidamistarkvara tootjad veel hakanud välja arvutama kulusid, kui palju programmide uuendamisele kuluda võib.

Tellijale Tellijale

«Olen hästi põgusalt tutvunud nende väljapakutud variantidega, mistõttu praegu väga täpselt ei oskagi kommenteerida,» rääkis väikeettevõtete raamatupidamisprogrammi arendaja SimplBooks tegevjuht Jaanus Reismaa.

Üks on aga üsna selge: tarkvarauuenduste eest ei hakka maksma mitte programmi kasutajad ehk tööandjad, vaid selle kulu katab raamatupidamistarkvara tootev ettevõte ikkagi valdavalt ise. «Meil ei ole plaanis tarkvarauuenduste eest klientidelt lisatasu võtta, kuna meil on kuu- ja aastatasupõhine teenus, kuhu see on juba sisse arvestatud,» põhjendas Reismaa.

16.02.2017 18.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto