Sisukord
Talisport
Postimees
20.02.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Reps langes Vene propaganda lõksu (14) Avariipaigalt lahkumist põhjendatakse hirmuga Uhtna leid tõestas, et Eestis valmistati pronksehteid Repsi naiivsust kasutati ära ka Marimaal Kaevurite lesed süüdistavad meeste tööandjat hoolimatuses Sõjamuuseumis lavastati Vabadussõja lahing Riik karmistab võimuametite töötajate taustakontrolli Ida-Virumaal suureneb kelmuste hulk Reps Sputnikus: Eesti poliitikud ajavad rahvusi omavahel tülli (17) Majandus Seeniorid pürgivad toidutööstuskuningaks Majanduse lühiuudised Maa-alusele hiigelelektrijaamale terendab uus võimalus (8) Välismaa AJA PEEGEL. Vastuoluline revolutsionäär Malcolm X Gates kutsus maailma turvama vaktsiinidega Sotsid astuvad Merkelile valusalt kandadele Kaljulaidi sõnul on Eestil panustaja, mitte tarbija maine Eesti riigipea debüteeris Euraasia paneelil Välismaa lühid Ainult tulemüürist ja viirustõrjest ilmselgelt ei piisa Muuseum jutustab loo lastest Balkani sõjas USA senaator lubas Venemaale 2017. aastal peksa anda (2) Arvamus Vastulause: Postimehe reitingulugu solvas Keskerakonda (9) Aune Valk: miks Eesti lapsed on targad, aga õnnetud? (5) Postimees 1901. aastal: valdade ühendamine jätab talurahva hääleta David Davis: Brexit sõpru ei lahuta Juhtkiri: Müncheni sõnum ehk kohaloleku tähtsus (1) Jüri Reinvere: pideva üksteise provotseerimisega viskame ainult konfliktidele hagu alla (9) Kultuur 30 valguskiirusaastat Terminaatorit Teisel pool karumelu Sport Selver murdis võitmatu Tartu Tahtsime parimat, aga välja kukkus nagu alati Balta võttis talve katsetusteks, et suvel suuremat kala püüda Medaleid noppinud Henry Sildaru naudib võistlemist täiel rinnal MM kujunes Dahlmeieri jõudemonstratsiooniks Tartu Aktsiisiga Euroopasse: varsti õllehind sama mis Soomes Sõudeäss võidutses suusarajal Hollandlased sõitsid Eestisse, et kordki elus jääl kala püüda Toome jalamile kerkib lõõtsmaja Laulude vahel vilksatab tõsist elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Medaleid noppinud Henry Sildaru naudib võistlemist täiel rinnal

3 min lugemist
Henry Sildaru näitas kodustel meistrivõistlustel Väiksel-Munamäel head taset. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Teist nädalavahetust järjest said Kelly ja Henry Sildaru oma oskusi proovile panna freestyle-suusatamise Eesti meistrivõistlustel. Stardis oldi nii pargisõidus kui ka Big Airi hüpetes. Kui Kelly osales mõlemal juhul väljaspool arvestusest meeste konkurentsis ja näitas ka parimat tulemust, siis medaleid noppis ka Henry, kes enda sõnul naudib võistlemist täiel rinnal. 

Tellijale Tellijale

Rahvusvahelistel võistlustel õe abimehena tegutsev Henry sai nüüd keskenduda oma tegemistele ning nagu tõdes isa Tõnis Sildaru, siis jõuproovi ajal genereerib Henry pidevalt uusi ideid, mida mäel proovida.

12. veebruaril Kiviõlis peetud pargisõidu Eesti meistrivõistlustel noppis Henry kindla esikoha poiste arvestuses ning meeste konkurentsis kuulus talle koguni hõbemedal. Rohkem punkte suutis koguda vaid Mihkel Ustav. Seekordselt Big Airi jõuproovil osales Henry ainult poiste konkurentsis, kus taas läks kirja esikoht.

«Auhinnakappi mul veel medalite jaoks ei ole. Aga juba eelmine aasta sain ka medali,» rääkis Henry ise. «Võistelda mulle meeldib, kuna siis saab koos sõpradega aega veeta. Medali võitmine on kõige ägedam asi. Uusi trikke tahan teha aga kogu aeg.»

Kahe koduse jõuproovi järel tunnustas poega ka isa Tõnis: «Tean, et talle meeldib teistega konkureerida. Eriti oli seda näha Kiviõlis pargisõidu võistlusel. Me ei seadnud seal kõrgeid eesmärke ega leppinud ka mingeid konkreetseid asju kokku. Kui ta aga nägi, et medalite eest heitlemiseks on vaja gramm juurde keerata, siis ta tegi seda ning tundis end seejuures hästi. On näha, et ta on valmis võitlema. Ta tihti loeb Kelly medaleid. Vahepeal on tore ka enda omasid lugeda.»

18.02.2017 21.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto