Sisukord
Eesti
Tänane leht
23.02.2017
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakülg Horoskoop Vastupanu padrunite lõppemiseni Kullaterana hoitud sinimustvalge Elu sisuks eestlane olemine Peaminister Ratas kaitses Repsi riigikogu ees Prokuratuur hakkab uurima ahistamist Tartu Ülikoolis Kadetid on Sisekaitseakadeemia kolimise vastu Elagu Eesti! Mina jään! (1) Hummuli lapsed valmistusid pidupäevaks presidenti joonistades Video: Lasnamäe lasteaias tantsitakse-lauldakse iga 24. veebruari eel Eesti Vabariigile Majandus Rakvere lihatööstus sai Uus-Meremaa turul jala ukse vahele Läti alkoralli kasvatas A. Le Coqi eksporti 42 protsenti Välismajanduse lühiuudised Majanduse lühiuudised EASi uut juhti ootavad tõsised väljakutsed Kulla hind liigub valesti Võrgutasude hinnalangust peab hakkama ise taotlema Välismaa PERSOON: Abordi tuline pooldaja ja vastane Jane Roe Kimi venna tapmine võib olla ränk diplomaatiline möödalask Välismaa lühid Maavälise elu leidmise võimalused kasvasid järsult – ühe tähe ümber pöörleb seitse Maad (7) Arvamus Postimees 1938. aastal: Chamberlain: kollektiivset julgeolekut pole olemas Sõnad, mille saime eelmistelt presidentidelt ehk «tädi Maalist» «vabakonnani» Rein Veidemann: igavesti Eesti (5) Postimehe videotervitus: Palju õnne, 99-aastane Eesti Vabariik! (8) Kultuur François Ozoni vabastav vale Enn Säde ajab oma mälestustega juttu Sport Eesti suurim lootus Kristjan Ilves hüppab tähtede poole Väravapidu jättis põnevuse kordusmängu eel õhku Ebatavaline Tartu maraton kütab kirgi (1) Tarbija Tarbija lühiuudised Turunduse eest vastutavad nii disainer kui ka ostja Tartu Kas vanalinna parkimismaja ajaks liikluse umbe? (5) Paisuv erakool plaanib sügisest viit paralleeli Eesti parimal pagaril on ahjud enne pidupäevi alati kuumad Petserimaa mees küsib: miks on passis mu sünnikoht Venemaa? (9) Punalipulises Tartus ehtis teatrit sinimustvalge lipp Enn Lillemets: meis kõigis on kröömike Ärnit või Imbit Poole aasta jooksul on Tartust lahkunud kolm pagulasperet (3) Kulus kaks aastat, et luua piinlikult täpse tööga hindamatu pärandus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kadetid on Sisekaitseakadeemia kolimise vastu

1 min lugemist
Sisekaitseakadeemia. FOTO: Heiko Kruusi / Õhtuleht

Sisekaitseakadeemia üliõpilasesindus teatas oma avalikus pöördumises valitsusele ja peaministrile, et on nagu akadeemia juhtkond ja vilistlaskogugi kooli Ida-Virumaale kolimise vastu.

Tellijale Tellijale

«Sisekaitseakadeemiast räägitakse kui ainult majast, millel justkui ei olekski mingit sisu, mida selle maja ühest paigast teise tõstmine võiks mõjutada. Sisekaitseakadeemial on tegelikult aga suur, sügav ja unikaalne sisu, mille tulemusena asuvad Eesti ühiskonda teenima noored ja motiveeritud riigitöötajad: maksu- ja tolliametnikud, vanglaametnikud, politseinikud ja piirivalvurid ning päästjad. Ikka selleks, et meie tänavatel oleks turvalisem liikuda, et makstaks makse ja hätta sattunud inimesed saaksid päästetud,» tõid kadetid esile.

Nende sõnul töötavad sisekaitseakadeemias oma ala parimad teoreetikud ja praktikud. «Narva kolimisel ei taha me ilma jääda inimestest, kelle erialased teadmised ning õpetamiskogemus on väga kõrgel tasemel ning kellest teame, et saame neid usaldada,» seisis pöördumises.

22.02.2017 24.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto