K, 29.11.2023

Kas lapse sünd võib naisele liiga teha

Aime Jõgi
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Füsioteraapia tudeng Marilin Sillaste osutab sellele, et sünnitusest taastumisel on oluline, et naised ei alustaks kohe tavaliste kõhulihaste harjutustega, nagu näiteks istesse tõus. Süvalihaste treenimine nõuab teistsugust tähelepanu.
Füsioteraapia tudeng Marilin Sillaste osutab sellele, et sünnitusest taastumisel on oluline, et naised ei alustaks kohe tavaliste kõhulihaste harjutustega, nagu näiteks istesse tõus. Süvalihaste treenimine nõuab teistsugust tähelepanu. Foto: Margus Ansu

Tartu tervishoiukõrgkool ootab noori naisi uuringusse, mille eesmärk on välja selgitada raseduse ja sünnituse mõju vaagnapõhja- ja kehatüvelihastele.

Tartu tervishoiukõrgkooli füsioteraapia üliõpilane Marilin Sillaste ootab oma meiliaadressile märguannet neilt naistelt, kes tahaksid anda panuse rakendusteadusesse. Ikka selle nimel, et tulevikus oleks spetsialistidel rohkem infot, kuidas leida paremaid lahendusi naiste tervise ja elukvaliteedi hoidmiseks. 

Marilin Sillaste uurib lõputöös raseduse ja sünnituse mõju vaagnapõhja- ja kehatüvelihastele.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles