Sisukord
Olümpia
Tänane leht
28.02.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Laia profiiliga rektor keset teadust ja suhtedraamasid Tagakülg Esikülg 28. veebruar Margit Sutropi teine kandideerimine Noored on korruptsiooni suhtes tolerantsemad Kommentaarid Eesti lühiuudised 28.02 Estonias otsiti suvisele laulu- ja tantsupeole solisti «Ma olevat saatan...» Riik maksab peagi esimestele lastele elatisabi välja Kristiine ristmiku kiiruskaamerad hakkavad kolmapäeval tööle Majandus Välismajanduse lühid Eesti majanduse lühiuudised Sutter: VKG peaks maksma trahvi, mitte nõudmisi esitama Juristid teenisid Eesti Energiale hiigelkasumi Eesti püstitab Brüsselisse hiigelsuure virtuaalreaalsuse kupli Välismaa Hiina parlament koguneb tulevikku arutama Kriminoloog: Rootsis ei ole kuritegevuse kriis, vaid poliitiline kriis (13) Trump ei saa Venemaast üle ega ümber (1) Rootsi suurima pagulaskeskuse põlengu põhjusena kahtlustatakse süütamist (1) Arvamus Maarja Vaino: valeraha teeb valeinimesi, valeinimesed valeotsuseid (8) Ahto Lobjakas: Eesti komberuum on tsiviliseerimata (11) Juhtkiri: Bullerby ja Rinkeby ehk kuritegevus Rootsis (13) Marianna Makarova: miks oleks integratsioonist loobumine Eestile ohtlik? (5) Postimees 1887. aastal: Missugused kõlbulised arvamised paistavad meile Kalevipojast silma? Kultuur Seks, valed ja vägivald Sport Vihavaenlaste Soome ja Norra suusasõja uus kirgiküttev peatükk Jõudu juurde saanud Eesti klubid jätkavad jahti Balti liiga tiitlile Eestimaine draama Pyeongchangi olümpia ja suure raha nimel 13-aastaselt imelapselt loodetakse Tokyo olümpial medalit Tallinn Kristiine ristmiku kiiruskaamerad hakkavad kolmapäeval tööle Tartu Kulleri omavoliline juurdehindlus ajas Tartu toitlustajad tagajalgadele (4) Kas lapse sünd võib naisele liiga teha Aprillis tuleb paljudes omavalitsustes korraldada suur rahvaküsitlus, ka Tartus (1) Üllatus: Eesti kaardilt kaob suur Ülenurme vald!? (3) Soe talv teeb puumüüjaile tuska Mõisaait karupuuri kõrval ootab julget pealehakkamist Semiootik sai tartlaseks isolaatoris Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestimaine draama Pyeongchangi olümpia ja suure raha nimel

2 min lugemist
Erkki Lill ja Maile Mölder näitasid nooremale põlvkonnale koha kätte. FOTO: SANDER ILVEST/

Auväärne olümpiaala curling ehk jääkeegel oli Eestis pikalt veidrate spordialade nimekirjas, aga nüüd on panused nii kõrged, et eile olid Tondiraba jäähalli jääkeeglisaalis kohal kõik suuremad meediaväljaanded. Kui Eesti segapaar kindlustab aprillis toimuval MMil Pyeongchangi olümpiamängude pileti, tuleks jäähalli sein ilmselt maha lõhkuda ja sinna korralik tribüün püsti panna. Eilne päev tõestas,  et mäng ise on igati paeluv ja hasartne.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eesti on kaks maailmatasemel segapaari ja mõlemad on võimelised suure unistuse teoks tegema. Aprillis langeb vastutus Erkki Lille ja Maile Mölderi peale, sest pika kadalipu järel tõestasid elukaaslased, et on praegu paremad kui Lille poeg Harri ja Marie Turmann. Selguse huvides, Mölder pole noorema Lille ema ning Harri Lill ja Turmann pole paar.

27.02.2017 01.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto