N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Metropoli tulistajast kriminaalne lindprii

Risto Berendson
, uuriva toimetuse juht
Metropoli tulistajast kriminaalne lindprii
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Paata Sakhokia
Paata Sakhokia Foto: arhiiv

Eesti tagaotsitud isikute edetabelis troonib viimastel nädalatel Gruusia päritolu kurjategija Paata Sakhokia. Teda jahivad samal ajal nii kriminaalpolitsei kui kohalik kuritegelik maailm, kes mehe juba viis aastat tagasi Männikul korraldatud kättemaksuaktsiooniga lindpriiks kuulutas.

Paata Sakhokia tagaotsimise põhjus on avalikkusele teada intsidendist, kus ta 2. veebruaril tulistas Metropoli hotellis spontaanselt puhkenud tülis oma endist ülemust jalga. Restoranis toimunud tulistamine oli mitmete asjaolude kokkusattumise resultaat, kui samasse ruumi sattusid einestama värskelt tülli pööranud endised jõugukaaslased.

Ühes lauas istus Nikolai Tarankovi tapmise järel siinses kuritegelikus maailmas suuremat mõjuvõimu sooviva inguši Ahmed Ozdojevi parem käsi Igor (45). Teisest lauast põrnitses teda Paata – Igori hiljutine alluv, kes oli oma leivaisaga värskelt tülli pööranud.

Tagasi üles