Jüri Pootsmann peab soosikuteks Kerlit, Elina Borni ning Koit Toomet koos Lauraga

09.05.2016. Eurovisioon. Jüri Pootsmann lavaproovis. FOTO: EERO VABAMÄGI/POSTIMEES FOTO: EERO VABAMÄGI/PM/SCANPIX BALTICS

Laupäevase «Eesti laulu» finaali eel soovitas mullune võitja Jüri Pootsmann esinejatel eelkõige nautida oma esinemist. Võitja ennustamine on tema sõnul aga raske.

«Pean ütlema, et ennustada, kes võidab, on väga-väga keeruline,» tõdes laulja. Küll aga on võistlustules tema sõnul väga mitu lugu, mida peaks olema julge tunne saata Kiievisse Eurovisioonile võistlema. «Minule väga meeldivad Kerli, Elina Born, Daniel Levi, Laura ja Koit. Neil kõigil on suur võimalus võita,» loetles Pootsmann, lisades, et kõrva hakkas ka Ariadne lugu «Feel Me Now».

Mida soovitab Pootsmann aga võistlejatele? «Väga raske on midagi soovitada, kuna kõik lood ja artistid on nii erinevad. Samuti on mitmed neist juba suuri lavasid näinud ning nende kogemustepagas on väga suur,» arvas Pootsman. Omast kogemusest ütles ta, et laval tuleb anda endast parim ning püüda nautida suurhalli ja võistluselt saadavat esinemiskogemust.

_______

«Eesti laul 2017»

1. Liis Lemsalu «Keep Running»

2. Koit Toome ja Laura «Verona»

3. Whogaux & Karl-Kristjan feat. Maian «Have You Now»

4. Lenna «Slingshot»

5. Daniel Levi «All I Need»

6. Elina Born «In or Out»

7. Ivo Linna «Suur loterii»

8. Rasmus Rändvee «This Love»

9. Ariadne «Feel Me Now»

10. Kerli «Spirit Animal»

Seotud lood
02.03.2017 04.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto