Sisukord
Maailm
Tänane leht
06.03.2017
Eesti Mälumäng Karm kahtlustus: psüühikahäiretega inimesi kasutati petuskeemis (4) Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Tagaots Kas klassikaline viieaastane kõrgharidus kaob ajalukku? Eurovisioonil esindavad Eestit Koit Toome ja Laura Majandus Välismajanduse lühid Majanduse lühiuudised Eesti juurtega Vene ärimees plaanib Saaremaale LNG-terminali (4) Eesti avatud rändepoliitika jahmatab vahel Euroopatki (6) Snapchati lennukas börsidebüüt Välismaa Trump nõuab Kongressilt Obama uurimist Malaisia lõikab sidemeid Kimi režiimiga läbi Välismaa lühid Arvamus Kätlin Konstabel: et hoolimatus ei maksaks lapse elu (4) Kristina Herodes: Koidu ja Laura parim aeg Juhtkiri: eurooplased peavad ise panustama sellesse, mida Trump kärbib Scott Abel: Apollo 8 uues kuues – turismiobjekt Kuu (2) Postimees 1900. aastal: tuisk, torm ja laste koolitee Toomas Kivimägi: Rail Baltic – kordumatu võimalus (24) Kultuur VIDEO! Retk romantikasse Keila-Joa lossis Schloss Fall VIDEO! Retk romantikasse Keila-Joa lossis Sport Klopp usaldas Klavanit ja Liverpool seljatas Arsenali Tammeka ja Tulevik üllatasid, Flora viigistas Levadiaga Harvey suur triumf ja Norra meeste nõrkus Spordi lühiuudised Teadlikke riske võttev Balta on sama tugev kui varem Kevad ei tule Eesti suusatajatele meelakkumine Uibo õnnetu saatus Rosenbergi pikk võitlus iseendaga Tartu Prefekt: politsei vajab koduvägivalla ohjeldamisel häid partnereid Kaks nädalat tagasi surnud luuletaja ootab ikka veel matmist (5) Tartu veider mure – liiga palju lapsi (1) Tartu tõmbab miljööalade piire koomale Kui teeks parkimismaja hoopis kaubamaja kõrvale Aleksandri tänava liiklusmärkide virvarr võtab silmade ees kirjuks Uus mänguväljak toob parki põõsaid juurde Klaverimuuseum otsib kümnele pillile asenduskodu Elu religioosses kolkakülas: üks kõigi eest ja kõik ühe vastu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Malaisia lõikab sidemeid Kimi režiimiga läbi

3 min lugemist
Põhja-Korea suursaadik Kang Chol, kelle Malaisia otsustas maalt välja saata. FOTO: Vincent Thian/AP/Scanpix

Malaisia otsustas nädalavahetusel Põhja-Korea suursaadiku riigist välja saata ning andis mehele lahkumiseks aega 48 tundi. See on viimane pööre üha ägenevas diplomaatilises tülis, mis puhkes pärast paariariigi juhi Kim Jong-uni poolvenna tapmist.

Tellijale Tellijale

Kim Jong-nam mürgitati 13. veebruaril surmava närvigaasiga VX. Põhja-Korea pole seni surnud mehe isikut kinnitanud, küll aga halvustanud Malaisia võimude mõrvauurimisprotsessi ning süüdistanud neid Pyongyangi vaenlaste abistamises, kirjutas eile uudisteagentuur AFP.

Peale selle on Põhja-Korea teatanud, et ei usu Malaisias tehtud lahangu tulemusi, ning kõrge Pyongyangi riigiametnik on kinnitanud, et tõenäoliselt suri passi järgi Kim Choli nime kandnud isik hoopis südamerabandusse, sest teada on, et ta oli varemgi kannatanud südamehaiguste, diabeedi ja kõrge vererõhu all, kirjutas USA ajaleht Washington Post. Malaisia lükkas need väited kiiresti ümber.

04.03.2017 07.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto