Klaverimuuseum otsib kümnele pillile asenduskodu

Luunja kultuuri- ja vabaajakeskuse kultuurikorraldaja Tarmo Lillo sõnul on asenduskodu vaja rahvusliku klaverimuuseumi filiaali kümnele pillile. FOTO: Sille Annuk

Kuidas teile meeldiks oma elutoas imetleda klaverit, millel on loomingut komponeerinud Eesti koorimuusika suurkujud Richard ja Alo Ritsing? Või ehk soovite aukohale seada hoopis pea sada viiskümmend aastat vana Bechsteini, mis on kuulunud Vene keisrite ihuarstile Philipp Karellile?

Tellijale Tellijale

Kuigi selline pakkumine võib esmapilgul tunduda ootamatu, võivad kümme inimest, kel kodus piisavalt vaba ruumi, sel suvel end väärikate muusikainstrumentide kaasomanikuna tunda. Nimelt on maist kuni septembrini remondis Luunja kultuuri- ja vabaajakeskus ning selleks ajaks on tarvis leida asenduskodu keskuse ühes osas asuva Eesti rahvusliku klaverimuuseumi filiaali pillidele.

Keskuses kultuurikorraldajana tegutsev Tarmo Lillo täpsustas, et filiaalis on kaksteist pilli ning lisaks kuulub kaks klaverit ka kultuurikeskusele. Et muuseum viib neli klaverit Valka näitusele, soovitakse ajutine kodu leida kümnele pillile.

04.03.2017 07.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto