Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
06.03.2017
Eesti Mälumäng Karm kahtlustus: psüühikahäiretega inimesi kasutati petuskeemis (4) Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Tagaots Kas klassikaline viieaastane kõrgharidus kaob ajalukku? Eurovisioonil esindavad Eestit Koit Toome ja Laura Majandus Välismajanduse lühid Majanduse lühiuudised Eesti juurtega Vene ärimees plaanib Saaremaale LNG-terminali (4) Eesti avatud rändepoliitika jahmatab vahel Euroopatki (6) Snapchati lennukas börsidebüüt Välismaa Trump nõuab Kongressilt Obama uurimist Malaisia lõikab sidemeid Kimi režiimiga läbi Välismaa lühid Arvamus Kätlin Konstabel: et hoolimatus ei maksaks lapse elu (4) Kristina Herodes: Koidu ja Laura parim aeg Juhtkiri: eurooplased peavad ise panustama sellesse, mida Trump kärbib Scott Abel: Apollo 8 uues kuues – turismiobjekt Kuu (2) Postimees 1900. aastal: tuisk, torm ja laste koolitee Toomas Kivimägi: Rail Baltic – kordumatu võimalus (24) Kultuur VIDEO! Retk romantikasse Keila-Joa lossis Schloss Fall VIDEO! Retk romantikasse Keila-Joa lossis Sport Klopp usaldas Klavanit ja Liverpool seljatas Arsenali Tammeka ja Tulevik üllatasid, Flora viigistas Levadiaga Harvey suur triumf ja Norra meeste nõrkus Spordi lühiuudised Teadlikke riske võttev Balta on sama tugev kui varem Kevad ei tule Eesti suusatajatele meelakkumine Uibo õnnetu saatus Rosenbergi pikk võitlus iseendaga Tartu Prefekt: politsei vajab koduvägivalla ohjeldamisel häid partnereid Kaks nädalat tagasi surnud luuletaja ootab ikka veel matmist (5) Tartu veider mure – liiga palju lapsi (1) Tartu tõmbab miljööalade piire koomale Kui teeks parkimismaja hoopis kaubamaja kõrvale Aleksandri tänava liiklusmärkide virvarr võtab silmade ees kirjuks Uus mänguväljak toob parki põõsaid juurde Klaverimuuseum otsib kümnele pillile asenduskodu Elu religioosses kolkakülas: üks kõigi eest ja kõik ühe vastu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Klaverimuuseum otsib kümnele pillile asenduskodu

2 min lugemist
Luunja kultuuri- ja vabaajakeskuse kultuurikorraldaja Tarmo Lillo sõnul on asenduskodu vaja rahvusliku klaverimuuseumi filiaali kümnele pillile. FOTO: Sille Annuk

Kuidas teile meeldiks oma elutoas imetleda klaverit, millel on loomingut komponeerinud Eesti koorimuusika suurkujud Richard ja Alo Ritsing? Või ehk soovite aukohale seada hoopis pea sada viiskümmend aastat vana Bechsteini, mis on kuulunud Vene keisrite ihuarstile Philipp Karellile?

Tellijale Tellijale

Kuigi selline pakkumine võib esmapilgul tunduda ootamatu, võivad kümme inimest, kel kodus piisavalt vaba ruumi, sel suvel end väärikate muusikainstrumentide kaasomanikuna tunda. Nimelt on maist kuni septembrini remondis Luunja kultuuri- ja vabaajakeskus ning selleks ajaks on tarvis leida asenduskodu keskuse ühes osas asuva Eesti rahvusliku klaverimuuseumi filiaali pillidele.

Keskuses kultuurikorraldajana tegutsev Tarmo Lillo täpsustas, et filiaalis on kaksteist pilli ning lisaks kuulub kaks klaverit ka kultuurikeskusele. Et muuseum viib neli klaverit Valka näitusele, soovitakse ajutine kodu leida kümnele pillile.

04.03.2017 07.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto