Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Prefekt: politsei vajab koduvägivalla ohjeldamisel häid partnereid

4 min lugemist
Lõuna prefekt Vallo Koppel tõdes, et suures plaanis tehakse pool Lõuna prefktuuri tööst ära Tartu linnas. FOTO: Kristjan Teedema

Kuu tagasi Lõuna prefektina tööle asunud Vallo Koppel tõdes intervjuus Tartu Postimehele, et ehkki kuritegevus on paarikümne aastaga väga palju vähenenud, tundub vähemalt talle endale, et inimeste turvatunne pole eriti kasvanud. Kriminaalseid juhtumeid on küll vähem, kuid iga üksikjuhtum suudab kõigutada turvatunnet.

Tellijale

Lahkusite kolm ja pool aastat tagasi Lõuna prefektuuri kriminaalbüroo juhi kohalt, et asuda Ida prefektiks. Nüüd olete Lõuna prefekt. Kas kahte prefektuuri annab kuidagi võrrelda?

Ida prefektuur on eelkõige kompaktne, katab ainult kahte maakonda ja kolme politseijaoskonda. Lõunas on maakondi kuus ja oli kuus politseijaoskonda. Nüüd Kagu jaoskonna moodustamise järel jäi jaoskondi alles neli. Töötajaid on Lõuna prefektuuris üle saja inimese rohkem. Teeninduspiirkonnas elab ligi 100 000 inimest rohkem.

22.02.2020 25.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto