Sisukord
Talisport
Tänane leht
06.03.2017
Eesti Mälumäng Karm kahtlustus: psüühikahäiretega inimesi kasutati petuskeemis (4) Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Tagaots Kas klassikaline viieaastane kõrgharidus kaob ajalukku? Eurovisioonil esindavad Eestit Koit Toome ja Laura Majandus Välismajanduse lühid Majanduse lühiuudised Eesti juurtega Vene ärimees plaanib Saaremaale LNG-terminali (4) Eesti avatud rändepoliitika jahmatab vahel Euroopatki (6) Snapchati lennukas börsidebüüt Välismaa Trump nõuab Kongressilt Obama uurimist Malaisia lõikab sidemeid Kimi režiimiga läbi Välismaa lühid Arvamus Kätlin Konstabel: et hoolimatus ei maksaks lapse elu (4) Kristina Herodes: Koidu ja Laura parim aeg Juhtkiri: eurooplased peavad ise panustama sellesse, mida Trump kärbib Scott Abel: Apollo 8 uues kuues – turismiobjekt Kuu (2) Postimees 1900. aastal: tuisk, torm ja laste koolitee Toomas Kivimägi: Rail Baltic – kordumatu võimalus (24) Kultuur VIDEO! Retk romantikasse Keila-Joa lossis Schloss Fall VIDEO! Retk romantikasse Keila-Joa lossis Sport Klopp usaldas Klavanit ja Liverpool seljatas Arsenali Tammeka ja Tulevik üllatasid, Flora viigistas Levadiaga Harvey suur triumf ja Norra meeste nõrkus Spordi lühiuudised Teadlikke riske võttev Balta on sama tugev kui varem Kevad ei tule Eesti suusatajatele meelakkumine Uibo õnnetu saatus Rosenbergi pikk võitlus iseendaga Tartu Prefekt: politsei vajab koduvägivalla ohjeldamisel häid partnereid Kaks nädalat tagasi surnud luuletaja ootab ikka veel matmist (5) Tartu veider mure – liiga palju lapsi (1) Tartu tõmbab miljööalade piire koomale Kui teeks parkimismaja hoopis kaubamaja kõrvale Aleksandri tänava liiklusmärkide virvarr võtab silmade ees kirjuks Uus mänguväljak toob parki põõsaid juurde Klaverimuuseum otsib kümnele pillile asenduskodu Elu religioosses kolkakülas: üks kõigi eest ja kõik ühe vastu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kevad ei tule Eesti suusatajatele meelakkumine

2 min lugemist
Aivar Rehemaa teab, et läbirääkimised suusaliiduga ei tule kerged. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Eile lõppenud Lahti suusaalade MMil jäi eestlaste saagiks kahevõistleja Kristjan Ilvese 23. ja murdmaasuusataja Algo Kärbi 26. koht. Enne MMi tundus, et võib minna ka hullemini, aga rõõmustamiseks pole põhjust. Ilvese ja suusahüpete esinumbri Kaarel Nurmsalu suvised plaanid on enam-vähem paigas, ent murdmaasuusatajatel tulevad järgmised kuud hoopis põnevamad.

Tellijale Tellijale

Kõige põletavam on küsimus, kas Eesti Suusaliit ja sisuliselt kõiki koondislasi ühendav eratiim Team Haanja suudavad koostööd teha? Ja kas sellest on kasu? Pyeongchangi olümpiamängud on ju ukse ees ja Sotši-sarnast katastroofi tuleb seekord vältida.

«Ma ei oska öelda, mis kevadel saama hakkab. Üks võimalus on, et saame suusaliiduga kokkuleppele, aga teisalt võib kõik samamoodi edasi minna. Tõsi, alates jaanuarist pole suusaliit seganud Team Haanjat ja vastupidi. Kuigi olen positiivselt meelestatud, olen kindel, et kevad ei tule meelakkumine,» rääkis Team Haanja üks juhtfiguure Aivar Rehemaa pärast eilset vabatehnikamaratoni.

Suusaliit määras eelmisel aastal koondise peatreeneriks Jaanus Teppani, kes juhendab Eesti tippudest ainult Tatjana Mannimad. Nüüd loodab Teppan, et tema sõna hakkab senisest rohkem maksma.

04.03.2017 07.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto