Barcelona mobiilimesslit. Mis (värvi ) on elu?

Tuleviku kino: Samsung pakkus VR lõbu mitmel eri moel. FOTO: Piret Tamm

Digiajastu maailm on värvikirevam ja -eredam kui tegelik elu. Võidujooks käib rohkemate värvide, laiemate vaadete ja eredamate elamuste nimel. Kiirust on piisavalt, kuigi ka see kasvab. Barcelonas peetud tänavuse üleilmse mobiilimessi (Mobile World Congress) järgseid mõtteid.

Tellijale Tellijale

Mobiiltelefon pole enam ammu pelk kommunikatsioonivahend. Nutikas abimees ühendab meid inimeste ja asjadega, on abiaju ja kümnete muude abivahendite peremees. Moodsa telefoni sees on moodne kaamera, mis sageli ongi ostuotsuse langetamisel üks olulisimaid kaalukeeli. Telefoni ekraan peab olema veekindel ja võimalikult vastupidav kukkumistele ning löökidele, samuti võimalikult lai ja võimaldama edastada kõige moodsamat ja eredamat pilti.

Kuid mitte ainult. Tehnikud ja arendajad kõikides tootjafirmades näevad vaeva, et telefon mahuks pihku ja oleks õhuke, samas maksimaalseima ekraanipinnaga. Ja last but not least: nagu toonitas ka Huawei Consumer Business Groupi tegevjuht Richard Yu, telefon näitab, kes sa oled. Seega panustatakse disainis ka pisematele detailidele.

10.03.2017 13.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto