Sisukord
Majandus
Postimees
07.03.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Aasta artistideks kuulutati Maarja Nuut ja Jaak Joala Fotod ja video: Eksponaat mahtus hädavaevu Lennusadama uksest sisse Ohvrile võib õigusabi saamine keerukas olla Tänavu jääb lahendamata 200 000 ravijuhtu (1) Rüütelmaa ei poolda linnas kiiruspiiri langetamist Eesti lennujuhid hakkavad peagi pimelende nägema Meie saame kõige paremini hakkama avatud maailmas Majandus Eesti majanduse lühiuudised Komisjonid vilistavad õiguskantsleri otsuse peale Deutsche Bank pürgib taas Saksa pangaks Välismaa Hollandis ootab ees Rutte ja Wildersi võitlus Prantsuse parempoolsed jätkavad vanaviisi Vene häkkerite tõttu loetakse hääli käsitsi (1) Leedu rikkaima eurosaadiku variäri on paljastatud Välismaa lühiuudised 07.03. Tšehhi teadur: riigis tegutseb umbes 50 desinformatsioonisaiti Arvamus Andra Siibak: fataalsed «seltskonnamängud», peavõiduks surm (2) Lugeja kiri: kurjategijate paremusjärjestus Vastukaja: Rail Balticust saab Eesti tõehetk (11) Ahto Lobjakas: liikumahakkamise valitsus (5) Sandra Niinepuu: massikõrghariduse kaitseks (3) Jürgen Tamme: mälestusmärk tapetud kuningatele Paides? Tänan, ei! (10) Juhtkiri: võitlust perevägivallaga saab võita vaid inimeste peas (2) Postimees 1997. aastal: Helsingis avati Jüri Vilmsi mälestustahvel Kultuur Karuse oleku taga varjas end tundlik natuur Raskemeelne hüvastijätt armastatud kangelasega Sport Spordi lühiuudised Eesti jätkab suure unistuse püüdmist Tagasihoidlik abimees, kelleta Balta ja teised tipud hätta jääksid (1) Veidemani risk jättis Kalev/Cramole alles kaks tervet tagamängijat Tallinn Fotod ja video: Eksponaat mahtus hädavaevu Lennusadama uksest sisse Tarbija Tervise lühid2 Traumatoloog: elu ei ole nagu filmis – see on hullem Tartu Tartust ei saa Euroopasse: Finnair ei taasta suveks loodetud lennuplaani (5) Kaarsilla juures jäisesse vette hüpanud elupäästja pääses napilt uppumisest Turvakodu juhataja: mõni ei taha siit koju minnagi Tulevane Eesti president kasvab laste turvakodus Polpo ja JOP viisid gurmaanidel keele alla Raivo E. Tamm: naeran sageli ja ka nüüdsama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Deutsche Bank pürgib taas Saksa pangaks

3 min lugemist
Deutsche Bank FOTO: KAI PFAFFENBACH/REUTERS

Deutsche Bank, mis eelmisel aastal hiiglaslike õiguskulude tõttu suurtesse raskustesse sattus, teatas pühapäeval, et emiteerib aprilli alguses kaheksa miljardi euro väärtuses uusi aktsiaid ning keskendub oma tegevuses taas koduturule.

Tellijale Tellijale

Pank kavatseb emiteerida 687,5 miljonit uut aktsiat hinnaga 11,65 eurot väärtpaber, mis on 39 protsenti madalam selle reedesest sulgemishinnast. Aktsiaemissioon on kinnine, suunatud ainult olemasolevatele aktsionäridele.

Tegemist on ka juba kolmanda korraga alates 2013. aastast, mil pank on sunnitud investoritelt raha kaasama. Kui praegune tegevjuht John Cryan 2015. aastal panga etteotsa asus, ütles ta algul, et ei soovi uusi aktsiaid emiteerida, sest see lahjendaks olemasolevate aktsionäride osalusi. Samas soovib ta aga juba teist korda 18 kuu jooksul Deutsche Banki strateegiat muuta.

Koos kapitali kaasamisega plaanib pank jätta alles tütarettevõtte Postbank, mida varasemate kavatsuste kohaselt taheti maha müüa. Küll müüakse aga kahe aasta jooksul osaliselt ära varahaldusüksus Deutsche Asset Management, mille väärtuseks hindavad analüütikud kaheksa miljardit eurot.

06.03.2017 08.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto