Sisukord
Majandus
Postimees
08.03.2017
Eesti Mälumäng 6000 eurot päevas Tallinna promomisele Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Ülekuumenevate Ameerika sõduritega külmas Eesti talves Tagakülg Allilma kulisside üllatav avanemine (4) Esikülg 8. märts President seitsmeks aastaks (6) Majandus Riskidest üle: startup aitab Eesti tootjatel poelettidele jõuda Idufirma aitab tootjate kaubal poelettidele jõuda 66 miljoni mees Roosikrantsi tänavalt Hiina peaminister lubab selgemat taevast Inflatsioon on tagasi, et jääda Eesti majanduse lühiuudised Välismajanduse lühid Välismaa Välismajanduse lühid Välismaa lühiuudised 8.03.2017 Prantsusmaad kimbutasid torm ja lumelaviin Kvoodipagulastest keeldujad tahetakse rahast ilma jätta (2) Põlissoomlased saavad uue juhi ÜRO esindaja sõnul tuleb pagulaste aitamise kõrval edendada ka kohalike elu Facebook sai võidu Süüria põgeniku üle (1) Süürlase keerdkäigud libauudistes Arvamus Erkki Bahovski: sookvoodid tõejärgsel ajastul (5) Marku Lamp: mets ei lõppe otsa (11) Jaak Aaviksoo: tee tööd ja näe vaeva! Aga kui ei taha? (2) Tõnis Oja: ma olen seda juba näinud Juhtkiri: president seitsmeks aastaks? Kust ometi selline mõte? (8) Postimees 1932. aastal: Eesti piiritus Soome Andres Anvelt: rusikahoopideta Eesti kodude eest (5) Kultuur Enn Kunila: kunst, mida ei näidata, on surnud Eesti kunstnike unelmad jõudsid Itaaliasse Sport Spordi lühiuudised Meistrite liiga päevik: FC Barcelona võimatu missioon Soe ilm tegi Sildaru võistluskalendris muudatusi Tõnis Sildaru Norra X-mängudest: hoogu pole kellelgi, aga see on taas põnev väljakutse Kas Leedu ja Läti klubid suudavad Eesti ülemvõimu lõpuks murda? Roolija olemas – Eesti tippsõudjate üks unistus on täitumas Tarbija Eestis saab edukalt kasvatada troopilisi vilju Tartu Hüvasti, Sebe! Uuel Tartu bussihankel praegusel vedajal lootust pole (2) Põhiturniiri võitnud Bigbank läheb vastamisi tuttavate lätlastega Priit Pullerits: kes nüüd sokke peab sööma? Marja tänava trepp läheb kevadel remonti Netipettur tõi motomehele peavalu (1) Maaülikool kardab alarahastatud loomaarstiõppe hääbumist Koolilapsed võtavad jalad istumise alt välja Rannu rahvas paneb kirikukellad taas helisema Naine, kes üllatas Tartu teatripublikut Meelelahutus Koomiks Sudoku

Idufirma aitab tootjate kaubal poelettidele jõuda

5 min lugemist
Siim Maivel FOTO: Erakogu

Rahvusvahelise majanduskriisi hädadest ja lahendustest alguse saanud Eesti iduettevõte Investly on nüüdseks juba ligi kolm aastat tegutsenud vägagi riskirohkes valdkonnas ja aidanud läbi arvete ostmise siinsetel ettevõtetel käibekapitali tekitamise teel toodetega meie poelettidele jõuda.

Tellijale Tellijale

Siim Maivel on pärit Haapsalust, tema on Investly idee autor, asutaja ja eestvedaja. Ta õppis esmalt TTÜs avaliku sektori majandust ja tegi Eesti Pangas praktikat. Finantskriisi keskel õnnestus tal kogemusi saada rahandusministeeriumis. Edasi jõudsid kätte magistriõpingud Nottinghamis ja töö Šveitsi investeerimispangas UBS, kus mees peagi tõdes, et kriisist toibuva väikeettevõtluse käibekapitali probleemi suurpangas lähima 10–15 aasta jooksul lahendada ei suuda.

«Kui nägin, et palgatöölist minust ei saa ja Investly ideel oli turusobivus kahtlematult olemas, siis sai minust lõplikult ettevõtja,» ütles Maivel. Intervjuu temaga toimus tänapäeva elutempot arvestades mõistagi Skype’i vahendusel.

07.03.2017 09.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto