Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
08.03.2017
Eesti Mälumäng 6000 eurot päevas Tallinna promomisele Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Ülekuumenevate Ameerika sõduritega külmas Eesti talves Tagakülg Allilma kulisside üllatav avanemine (4) Esikülg 8. märts President seitsmeks aastaks (6) Majandus Riskidest üle: startup aitab Eesti tootjatel poelettidele jõuda Idufirma aitab tootjate kaubal poelettidele jõuda 66 miljoni mees Roosikrantsi tänavalt Hiina peaminister lubab selgemat taevast Inflatsioon on tagasi, et jääda Eesti majanduse lühiuudised Välismajanduse lühid Välismaa Välismajanduse lühid Välismaa lühiuudised 8.03.2017 Prantsusmaad kimbutasid torm ja lumelaviin Kvoodipagulastest keeldujad tahetakse rahast ilma jätta (2) Põlissoomlased saavad uue juhi ÜRO esindaja sõnul tuleb pagulaste aitamise kõrval edendada ka kohalike elu Facebook sai võidu Süüria põgeniku üle (1) Süürlase keerdkäigud libauudistes Arvamus Erkki Bahovski: sookvoodid tõejärgsel ajastul (5) Marku Lamp: mets ei lõppe otsa (11) Jaak Aaviksoo: tee tööd ja näe vaeva! Aga kui ei taha? (2) Tõnis Oja: ma olen seda juba näinud Juhtkiri: president seitsmeks aastaks? Kust ometi selline mõte? (8) Postimees 1932. aastal: Eesti piiritus Soome Andres Anvelt: rusikahoopideta Eesti kodude eest (5) Kultuur Enn Kunila: kunst, mida ei näidata, on surnud Eesti kunstnike unelmad jõudsid Itaaliasse Sport Spordi lühiuudised Meistrite liiga päevik: FC Barcelona võimatu missioon Soe ilm tegi Sildaru võistluskalendris muudatusi Tõnis Sildaru Norra X-mängudest: hoogu pole kellelgi, aga see on taas põnev väljakutse Kas Leedu ja Läti klubid suudavad Eesti ülemvõimu lõpuks murda? Roolija olemas – Eesti tippsõudjate üks unistus on täitumas Tarbija Eestis saab edukalt kasvatada troopilisi vilju Tartu Hüvasti, Sebe! Uuel Tartu bussihankel praegusel vedajal lootust pole (2) Põhiturniiri võitnud Bigbank läheb vastamisi tuttavate lätlastega Priit Pullerits: kes nüüd sokke peab sööma? Marja tänava trepp läheb kevadel remonti Netipettur tõi motomehele peavalu (1) Maaülikool kardab alarahastatud loomaarstiõppe hääbumist Koolilapsed võtavad jalad istumise alt välja Rannu rahvas paneb kirikukellad taas helisema Naine, kes üllatas Tartu teatripublikut Meelelahutus Koomiks Sudoku

Priit Pullerits: kes nüüd sokke peab sööma?

2 min lugemist
Priit Pullerits FOTO: Margus Ansu

Raio Piirojast sitkemat ja tahtejõulisemat jalgpallurit pole Eesti koondises ilmselt olnud. Aga mäletate, mis juhtus mullu märtsis, kui ta osales Jõulumäel Eesti meistrivõistlustel 50 kilomeetri suusatamises?

Tellijale Tellijale

Sõit käis 3,75 kilomeetri pikkusel ringil. Üllatus tabas Piirojat juba siis, kui sõidetud sai kõigest tund. «Ma ei osanud seda unes ka näha, et mulle ring nii ruttu sisse sõidetakse,» tunnistas ta. «Need mehed on ikka loomad, kes seal ees sõidavad. Nad tulid tagant viuh! ja olid kohe läinud, nagu multifilmis.» Lõpuks sai ta Eesti meistriks tulnud suusakoondislaselt Raido Ränkelilt sisse rohkem kui kahe ringiga ning kaotas talle ligi pool tundi.

Seda, kui kiiresti sõidavad tugevad suusatajad, said üle-eelmisel pühapäeval tunda sajad treenitud harrastajad, kellest Tartu maratoni liidergrupp, nende seas mõned Eesti teise kategooria suusatajad, sõitis Tehvandi kuue kilomeetri pikkusel ringil juba tunni järel mööda nagu seisvast postist. Mis tähendab, et väita, nagu ei jõuaks Eesti suusakoondislased sõita, on ülekohtune. Nad on parimad, keda Eestis võtta on.

07.03.2017 09.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto