Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
10.03.2017
Eesti Dilbert Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakülg Male Ministeeriumis valmis eelnõu maavalitsuste lõpetamiseks Eesti lühiuudised Yana Toom sõidab märtsis uuesti Süüriasse Heategija sai annetajate toel uue invatakso Rektorikandidaadid: Tartu Ülikool peab täitma nii rahvusülikooli kui ka rahvusvahelise ülikooli ülesandeid Esikülg 10. märts Justiitsminister kutsus Postimehe loo peale kokku ümarlaua Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Järgmine kaitseväe juhataja selgub kümmekonna kõrge ohvitseri seast (3) Majandus USA kildanafta teine tulemine Välismaa Szydło jonnis ülemkogul kurtidele kõrvadele Välismaa lühiuudised 10.03.2017 KOHALIK VAADE. Ungari noorteliikumine tõmbas võimude olümpiaunistusele kriipsu peale Eesti saab eesistumise ajal lugeda rändetibusid Arvamus Karli Lambot: kogu riigi arengu eest vastutust võttes (5) Tõnis Oja: koalitsioonipoliitikud sellest ei räägi (2) Andrus Karnau: kolm laeva ja neli sidrunit (5) Juhtkiri: meil aiaäärne prügi sees (1) Andrus Ansip: miks on Eesti sabassörkija? (13) Edasi 1953. aastal: töötajate vankumatu otsus (1) Kultuur Viljandi on kinokaardil tagasi Trieri lugu sobib lavale nagu valatult Kultuuri lühid Sport Viimase minuti otsus jättis Kelly pealtvaatajaks Spordi lühiuudised X-mängude võitja: see on ebaaus, et Kellyl hoogu polnud! Midagi hullu pole: Balta põlv lubab treenimist jätkata Laskesuusatajate tervis korda, kas või vägisi X-mängude peakorraldaja: ma ei saa kedagi võistlema sundida Barcelona kangelased mängisid end legendideks Tallinn Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Tartu Leheputka pakub: hot dog ja limonaad koolilõunaks (1) Endise klubi Tallinn maja lammutatakse, asemele tuleb ärihoone Õnnelike üliõpilaste küsimus ajas Volli Kalmu ja Margit Sutropi vaidlema (1) Rektorikandidaadid: Tartu ülikool peab täitma nii rahvusvahelise ülikooli kui ka rahvusülikooli ülesandeid Kääriku ihkab tõusta Eesti spordimekaks Kunstitegu toob kaasa kinnipidamise Meelelahutus Koomiks Sudoku

Midagi hullu pole: Balta põlv lubab treenimist jätkata

1 min lugemist
Ksenija Balta Belgradi EMil. FOTO: Thomas Windestam/DECA Text och Bild

Kui Ksenija Balta pärast Belgradi Euroopa sisemeistrivõistlustel saadud viiendat kohta ajakirjanike ette ilmus, oli tal parema põlve ümber jääkott, sest põlv andis tunda. See tekitas ärevaid küsimusi, sest 30-aastane Balta on varem pikalt põlveprobleemidega kimpus olnud. Nüüd on selge, et midagi hullu lahti pole ja ta saab treenimist jätkata.

Tellijale Tellijale

Belgradis tugevatasemelises finaalis 6.79 hüpanud Balta kinnitas siis, et tegu on teda varemgi vaevanud nii-öelda hüppaja põlvega, mis andis tunda vaid finaalis ja üleliia ei tasu muretseda. Siiski lubas ta koju jõudes põlve arstile ette näidata. Nüüd on arsti juures käidud ja Balta treener Andrei Nazarov kinnitas, et kõik on kontrolli all ja tegu oli lühiajalise murega. «Näitasime ette, kõik on hästi, kõik on korras,» ütles juhendaja.

Sisehooajal ei plaani Balta rohkem võistelda, praegu treenitakse Eestis. «Ei, mingit võistlemist ei tule enne suve. Mai lõpus või juuni alguses võiks esimest korda proovida. Aprillini treenime Eestis, siis läheme Itaaliasse laagrisse,» rääkis Nazarov lähiaja plaanidest.

09.03.2017 11.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto