Sisukord
Uudised
Postimees
10.03.2017
Eesti Dilbert Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakülg Male Ministeeriumis valmis eelnõu maavalitsuste lõpetamiseks Eesti lühiuudised Yana Toom sõidab märtsis uuesti Süüriasse Heategija sai annetajate toel uue invatakso Rektorikandidaadid: Tartu Ülikool peab täitma nii rahvusülikooli kui ka rahvusvahelise ülikooli ülesandeid Esikülg 10. märts Justiitsminister kutsus Postimehe loo peale kokku ümarlaua Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Järgmine kaitseväe juhataja selgub kümmekonna kõrge ohvitseri seast (3) Majandus USA kildanafta teine tulemine Välismaa Szydło jonnis ülemkogul kurtidele kõrvadele Välismaa lühiuudised 10.03.2017 KOHALIK VAADE. Ungari noorteliikumine tõmbas võimude olümpiaunistusele kriipsu peale Eesti saab eesistumise ajal lugeda rändetibusid Arvamus Karli Lambot: kogu riigi arengu eest vastutust võttes (5) Tõnis Oja: koalitsioonipoliitikud sellest ei räägi (2) Andrus Karnau: kolm laeva ja neli sidrunit (5) Juhtkiri: meil aiaäärne prügi sees (1) Andrus Ansip: miks on Eesti sabassörkija? (13) Edasi 1953. aastal: töötajate vankumatu otsus (1) Kultuur Viljandi on kinokaardil tagasi Trieri lugu sobib lavale nagu valatult Kultuuri lühid Sport Viimase minuti otsus jättis Kelly pealtvaatajaks Spordi lühiuudised X-mängude võitja: see on ebaaus, et Kellyl hoogu polnud! Midagi hullu pole: Balta põlv lubab treenimist jätkata Laskesuusatajate tervis korda, kas või vägisi X-mängude peakorraldaja: ma ei saa kedagi võistlema sundida Barcelona kangelased mängisid end legendideks Tallinn Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Tartu Leheputka pakub: hot dog ja limonaad koolilõunaks (1) Endise klubi Tallinn maja lammutatakse, asemele tuleb ärihoone Õnnelike üliõpilaste küsimus ajas Volli Kalmu ja Margit Sutropi vaidlema (1) Rektorikandidaadid: Tartu ülikool peab täitma nii rahvusvahelise ülikooli kui ka rahvusülikooli ülesandeid Kääriku ihkab tõusta Eesti spordimekaks Kunstitegu toob kaasa kinnipidamise Meelelahutus Koomiks Sudoku

Leheputka pakub: hot dog ja limonaad koolilõunaks

2 min lugemist
Forseliuse koolist üle tee asuv R-kiosk, mille seinal laiub reklaam «Söögivahetund R-kioskis», pakub kõigile õpilastele ja õpetajatele tõendi esitamisel limonaadi ja hot dog’i kahe euroga. FOTO: Kristjan Teedema

Samal ajal kui üle Eesti käib koolipuhvetites tervisliku hommikusöögi kampaania, meelitab Tartu Forseliuse koolist üle tee asuv R-kiosk lapsi söögivahetunnis hoopis kioskist hot dog’i ja limonaadi haarama.

Tellijale Tellijale

«Minu arust on see kõlvatu reklaam,» oli Forseliuse kooli direktor Jüri Sasi nördinud. «Tundus juba, et patenteeriks söögivahetunni ära, et seda ei saaks keegi kasutada nii, et lihtsalt kühveldab sellega raha enda taskusse.»

Sooja viinerisaia ja limonaadi saavad lapsed kioskist osta kahe euroga, kui esitavad müüjale dokumendi, mis tõendab, et tegu on õpilasega. Sama soodustust saavad kasutada ka õpetajad ja tudengid.

09.03.2017 11.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto