Sisukord
Talisport
Tänane leht
10.03.2017
Eesti Dilbert Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakülg Male Ministeeriumis valmis eelnõu maavalitsuste lõpetamiseks Eesti lühiuudised Yana Toom sõidab märtsis uuesti Süüriasse Heategija sai annetajate toel uue invatakso Rektorikandidaadid: Tartu Ülikool peab täitma nii rahvusülikooli kui ka rahvusvahelise ülikooli ülesandeid Esikülg 10. märts Justiitsminister kutsus Postimehe loo peale kokku ümarlaua Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Järgmine kaitseväe juhataja selgub kümmekonna kõrge ohvitseri seast (3) Majandus USA kildanafta teine tulemine Välismaa Szydło jonnis ülemkogul kurtidele kõrvadele Välismaa lühiuudised 10.03.2017 KOHALIK VAADE. Ungari noorteliikumine tõmbas võimude olümpiaunistusele kriipsu peale Eesti saab eesistumise ajal lugeda rändetibusid Arvamus Karli Lambot: kogu riigi arengu eest vastutust võttes (5) Tõnis Oja: koalitsioonipoliitikud sellest ei räägi (2) Andrus Karnau: kolm laeva ja neli sidrunit (5) Juhtkiri: meil aiaäärne prügi sees (1) Andrus Ansip: miks on Eesti sabassörkija? (13) Edasi 1953. aastal: töötajate vankumatu otsus (1) Kultuur Viljandi on kinokaardil tagasi Trieri lugu sobib lavale nagu valatult Kultuuri lühid Sport Viimase minuti otsus jättis Kelly pealtvaatajaks Spordi lühiuudised X-mängude võitja: see on ebaaus, et Kellyl hoogu polnud! Midagi hullu pole: Balta põlv lubab treenimist jätkata Laskesuusatajate tervis korda, kas või vägisi X-mängude peakorraldaja: ma ei saa kedagi võistlema sundida Barcelona kangelased mängisid end legendideks Tallinn Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Tartu Leheputka pakub: hot dog ja limonaad koolilõunaks (1) Endise klubi Tallinn maja lammutatakse, asemele tuleb ärihoone Õnnelike üliõpilaste küsimus ajas Volli Kalmu ja Margit Sutropi vaidlema (1) Rektorikandidaadid: Tartu ülikool peab täitma nii rahvusvahelise ülikooli kui ka rahvusülikooli ülesandeid Kääriku ihkab tõusta Eesti spordimekaks Kunstitegu toob kaasa kinnipidamise Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viimase minuti otsus jättis Kelly pealtvaatajaks

3 min lugemist
Kelly Sildaru pidi koos perekonnaga Norra X-mängude pargisõiduvõistlust raja kõrvalt vaatama. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Kelly Sildaru oli pärast eilset otsust loobuda võistlemast Norra X-mängude pargisõidus ülimalt kurb. Ta ei saanud pealtvaatajatele näidata seda, mida ta väga hästi oskab. Seda enam, et tegelikult talle pargisõidurada meeldis. «Need on mõnusad hüpped ja siin on väga tore olla, aga lõpuks ei tulnud võistlemisest midagi välja, hooga oli ikka väga keeruline,» ütles Kelly, elades samal ajal kaasa konkurentide sooritusele.

Tellijale Tellijale

Kelly hoo puudumise probleemid olid teada juba pärast esimesi treeninguid, kuid otsus võistlemisest loobuda tehti alles pärast Kelly viimast, kolmandat soojenduskatset. Tema treenerist isa Tõnis Sildaru oli tütrega kokku leppinud, et kui viimane hüpe maandub nuki peale, siis ei saa ta lubada Kellyl starti minna.

«Seni on meil õnne olnud ning oleme tavaliselt võistlusteks välja vedanud. Seekord nii ei läinud. Kui hüpetes pole piisavalt hoogu, on võistlemine Kelly jaoks ohtlik,» ütles Tõnis. Lootus, et vajalik kiirus hüpetesse minekuks siiski saavutatakse, püsis sisuliselt viimase hetkeni. Pool tundi enne võistluse algust määriti suusad veel viimast korda üle ning mindi sõrmi risti hoides soojenduskatsetele.

09.03.2017 11.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto