Sisukord
Talisport
Tänane leht
10.03.2017
Eesti Dilbert Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakülg Male Ministeeriumis valmis eelnõu maavalitsuste lõpetamiseks Eesti lühiuudised Yana Toom sõidab märtsis uuesti Süüriasse Heategija sai annetajate toel uue invatakso Rektorikandidaadid: Tartu Ülikool peab täitma nii rahvusülikooli kui ka rahvusvahelise ülikooli ülesandeid Esikülg 10. märts Justiitsminister kutsus Postimehe loo peale kokku ümarlaua Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Järgmine kaitseväe juhataja selgub kümmekonna kõrge ohvitseri seast (3) Majandus USA kildanafta teine tulemine Välismaa Szydło jonnis ülemkogul kurtidele kõrvadele Välismaa lühiuudised 10.03.2017 KOHALIK VAADE. Ungari noorteliikumine tõmbas võimude olümpiaunistusele kriipsu peale Eesti saab eesistumise ajal lugeda rändetibusid Arvamus Karli Lambot: kogu riigi arengu eest vastutust võttes (5) Tõnis Oja: koalitsioonipoliitikud sellest ei räägi (2) Andrus Karnau: kolm laeva ja neli sidrunit (5) Juhtkiri: meil aiaäärne prügi sees (1) Andrus Ansip: miks on Eesti sabassörkija? (13) Edasi 1953. aastal: töötajate vankumatu otsus (1) Kultuur Viljandi on kinokaardil tagasi Trieri lugu sobib lavale nagu valatult Kultuuri lühid Sport Viimase minuti otsus jättis Kelly pealtvaatajaks Spordi lühiuudised X-mängude võitja: see on ebaaus, et Kellyl hoogu polnud! Midagi hullu pole: Balta põlv lubab treenimist jätkata Laskesuusatajate tervis korda, kas või vägisi X-mängude peakorraldaja: ma ei saa kedagi võistlema sundida Barcelona kangelased mängisid end legendideks Tallinn Riik ja linn on hädas ebaseadusliku rekordprügilaga (8) Tartu Leheputka pakub: hot dog ja limonaad koolilõunaks (1) Endise klubi Tallinn maja lammutatakse, asemele tuleb ärihoone Õnnelike üliõpilaste küsimus ajas Volli Kalmu ja Margit Sutropi vaidlema (1) Rektorikandidaadid: Tartu ülikool peab täitma nii rahvusvahelise ülikooli kui ka rahvusülikooli ülesandeid Kääriku ihkab tõusta Eesti spordimekaks Kunstitegu toob kaasa kinnipidamise Meelelahutus Koomiks Sudoku

X-mängude peakorraldaja: ma ei saa kedagi võistlema sundida

1 min lugemist
Henning Andersen FOTO: Siim Kaasik

X-mängude peakorraldaja Henning Anderseni sõnul otsustas Kelly Sildaru võistlemisest loobuda eelkõige turvalisuse huvides. Ta on nõus ka kriitikaga, et tänavune pargisõidurada pole kuigi hästi õnnestunud.

Tellijale Tellijale

Teatavasti protestis suur osa meeslumelaudureid pargisõiduraja vastu ning seetõttu lükati nende kvalifikatsioonivõistlus edasi. Hafjelli mäenõlvadele pole kunagi varem pargisõidurada ehitatud ning seetõttu tehti mitmeid valearvestusi. Tänu lumelaudurite soovitustele suudeti rada siiski viimasel hetkel veidi sõidetavamaks muuta. «Sportlased kirjutasid oma mured üles ning rajameistrid muutsid nende näpunäidete abil rada. Maandumine pole enam nii jäine, aga tõsi, ikkagi on rada veidi aeglane,» tunnistas Andersen.

Eelkõige on temani jõudnud lumelaudurite kaebused, suusatajatelt ta tagasisidet kuulnud ei ole. «Need rajameistrid teevad radu igal pool maailmas. Nemad ehitasid ka Aspeni võistluspargi. Samas üks asi on kindel, see pargisõidurada Norras on järgmisel aastal kindlasti teistsugune,» andis Andersen mõista, et võtab kriitika omaks.

09.03.2017 11.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto