Sisukord
Eesti
Postimees
15.03.2017
Eesti Fondide vene rulett metsaäris (7) Kohus mõistis pommiga ähvardaja vangi Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Viljandlased võivad saada bussiliini Lätti (1) Horoskoop Karilaiu sõnul e-valimised võimaluse korral kaotataks (1) Tagakülg Esikülg 15. märts Eesti lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust E-etteütlust kirjutas rekordarv inimesi Parteide reitingunäitajad püsivad paigal Majandus IT-spetsialistid eelistavad Skype’i, TransferWise’i ja LHVd SMITi osakonna eksjuhti ootab kuritegude eest kohtutee Majanduse lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust Õllehiiud ei suutnud peaministrit ümber veenda Meretuuleenergia kogub tuure Välismaa Torm Stella lükkas Merkeli USA-visiidi edasi May hoiatas Šoti esimest ministrit Välismaa lühiuudised 15.03 KOHALIK VAADE. Leedut kummitavad sõgedad mõrvad Fukushima ohvrite piinad pole lõppenud Venemaa viimane tsaar tekitab ka sajand hiljem kirglikke erimeelsusi Arvamus Olga Sõtnik: eesti keele majad Narva ja Tallinna. Kellele ja milleks? Juhtkiri: närviline metsaäri ja pensionisambad Postimees 1932. aastal: ei Hindenburg ega Hitler Arvamusliidrite lõunajutud: nähtamatutest piiridest ja klähvivatest koertest (5) Anneli Ammas: kes mäletab? Kes maksab? Mis valesti on? Sport Uue võimaluse saanud Hunt asub oma aktsiaid tõstma Rits, Sõber ja Frier: kolm visiooni koondisest Tartu korvpallurid näitasid, et ka möödavise on hea vise Tartu Emakeelepäev tipnes luuletaja juures Ühistu kaebab korteriomaniku rõduklaaside pärast kohtusse (1) Mida meie lapsed koolis sisse hingavad? Mida ikkagi teha, kui ühistumaja remont käib elanikule üle jõu? Volikogu vanim liige räägib suu puhtaks Tabiveres tekkis lootus näha peatumas kiirrongi (7) Uued suured vallad tulemas. Aga kes seal tööle hakkab, ei ole veel suurt teada Tartu võimsaim monumentaalmaal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Võta asju rahulikult, ära heitu ega ärritu teiste tujutsemise pärast. Sa pead partneriga küll arvestama, aga mitte end alla surudes.

SÕNN Mõned tööasjad võivad venida seetõttu, et kolleegid ei tule sinu tegevusega kaasa. Ole nendega kannatlik.

KAKSIKUD Tööpäeva jooksul ei ole mõtet kiirustada ega üritada hoogsalt uusi asju alustada. Kanna pigem hoolt selle eest, et pooleliolev saaks lõpetatud.

VÄHK Võid vajada tavapärasest rohkem vaikust ja üksindust. Kodus tasuks koristada, ülearused asjad minema visata.

LÕVI Kui keegi on sinust erineval arvamusel, ära raiska aega ega energiat tema ümberveenmisele – vähe usutav, et see oleks praegu tulemuslik.

NEITSI Tasub tegelda koduse raamatupidamise korda seadmisega. Ostude sooritamiseks ei ole täna kuigi hea päev.

KAALUD Pinnapealne seltskondlik suhtlus ja tühi jutt väsitavad sind kiiresti ära. Võta aega üksinda olemiseks, taasta jõuvarusid.

SKORPION Päeva esimesel poolel võid tunda, et sul pole õiget töötahet: igasugune tegevus on pidurdatud. Õhtu poole energiatase tõuseb.

AMBUR Kindlustunde tagab teadmine, et sul on olemas ustavad sõbrad, kes on valmis toetama sind hetkel, mil satud omadega ummikusse.

KALJUKITS Tööl on ilmselt küllaltki rahulik päev. Saad omasoodu toimetada, asju korrastada ja pooleli olevaid töid lõpetada.

VEEVALAJA Meeleolu võib olla heitlik. Ehk on tunne, et hea on seal, kus pole meid, ent kuhugi kaugele sõita ei ole sul praegu võimalik.

KALAD Ära anna tunnetele vaba voli, pigem tegele nende tagamaade analüüsimisega. Kas sul on julgust vaadata ausalt oma hingesügavikku?

Seotud lood
    14.03.2017 16.03.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto