K, 6.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Võta asju rahulikult, ära heitu ega ärritu teiste tujutsemise pärast. Sa pead partneriga küll arvestama, aga mitte end alla surudes.

SÕNN Mõned tööasjad võivad venida seetõttu, et kolleegid ei tule sinu tegevusega kaasa. Ole nendega kannatlik.

KAKSIKUD Tööpäeva jooksul ei ole mõtet kiirustada ega üritada hoogsalt uusi asju alustada. Kanna pigem hoolt selle eest, et pooleliolev saaks lõpetatud.

VÄHK Võid vajada tavapärasest rohkem vaikust ja üksindust. Kodus tasuks koristada, ülearused asjad minema visata.

LÕVI Kui keegi on sinust erineval arvamusel, ära raiska aega ega energiat tema ümberveenmisele – vähe usutav, et see oleks praegu tulemuslik.

NEITSI Tasub tegelda koduse raamatupidamise korda seadmisega. Ostude sooritamiseks ei ole täna kuigi hea päev.

KAALUD Pinnapealne seltskondlik suhtlus ja tühi jutt väsitavad sind kiiresti ära. Võta aega üksinda olemiseks, taasta jõuvarusid.

SKORPION Päeva esimesel poolel võid tunda, et sul pole õiget töötahet: igasugune tegevus on pidurdatud. Õhtu poole energiatase tõuseb.

AMBUR Kindlustunde tagab teadmine, et sul on olemas ustavad sõbrad, kes on valmis toetama sind hetkel, mil satud omadega ummikusse.

KALJUKITS Tööl on ilmselt küllaltki rahulik päev. Saad omasoodu toimetada, asju korrastada ja pooleli olevaid töid lõpetada.

VEEVALAJA Meeleolu võib olla heitlik. Ehk on tunne, et hea on seal, kus pole meid, ent kuhugi kaugele sõita ei ole sul praegu võimalik.

KALAD Ära anna tunnetele vaba voli, pigem tegele nende tagamaade analüüsimisega. Kas sul on julgust vaadata ausalt oma hingesügavikku?

Tagasi üles