R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Asjad ei taha edeneda. Sind võib takistada arusaam, et sinu teadmised ja oskused ei ole praeguste ülesannete täitmiseks piisavad.

SÕNN Oled sõprade suhtes ehk liigagi kriitiline. Võib-olla ootad neilt, et nad sind igal juhul toetaksid, ent nende arusaamad on teistsugused.

KAKSIKUD Partneritega on keeruline ühist keelt leida. Koostöö ei edene ja see toob takistusi ka suuremate plaanide teostamisel.

VÄHK Küllap tuleb sul täna keskenduda mingile üsnagi raskele ülesandele. Pead palju vaeva nägema, et sellega valmis saada.

LÕVI Lastega tegeldes võid kimbatusse sattuda. Nende küsimused võivad olla seotud keeruliste, mitmekihiliste, valusate teemadega.

NEITSI Armastatud inimesega suhtlemisel võib sind takistada see, kui hoiad kaljukindlalt kinni lapsepõlves omandatud tõekspidamistest.

KAALUD Mõttetöö tegemine on takistatud – pea oleks justkui pulki täis! Puudu jääb leidlikkusest ja paindlikkusest.

SKORPION Rahaliste tehingute ettevõtmiseks või ärilisteks läbirääkimisteks see päev ei sobi. Kipud asju võtma ülitõsiselt, napib huumorimeelt.

AMBUR Päikese ja Saturni kvadraat võib pärssida eneseusaldust. Sa ei suuda kuidagi tegevusse asuda, sest kõhkled ja kahtled endas.

KALJUKITS Minevikukogemus võib negatiivsel viisil välja lüüa – kui oled kunagi milleski ebaõnnestunud, takistab see ka praegust tegutsemist.

VEEVALAJA Rahaasju ei ole mõtet sõpradega arutada. Ehkki nad soovivad sulle head, võivad nad äriasjus täielikud võhikud olla.

KALAD Tööl tuleb täna tugevasti pingutada. Ülesanded, mida pead täitma, võivad tõepoolest rasked olla. Usu, järjekindlus viib lõpuks ikka sihile!

Tagasi üles