Sisukord
Talisport
Postimees
13.03.2017
Eesti ENSV, joppenpuhh (11) Analüüs: Sisekaitseakadeemia kolimine on kallis ja ohtlik (18) Puidufirma ei taha naabriks elumaju (1) Palju õnne Mälumäng Male Dilbert Tagakülg Horoskoop Koolid hoiatavad lapsevanemaid ohtlike mängude eest Lõbusõitu teinud auto vajus Männikul läbi jää Peeter Tulviste (28. oktoober 1945 – 11. märts 2017) Meenutades Peeter Tulvistet Eestis elava muulase välismaine juhiluba ei pruugi siin kehtida Majandus Majanduse lühiuudised Eesti piletimüügitarkvara laieneb Norrasse Norra riik võtab kasutusele eestlaste piletimüügitarkvara Halb nõu tõi Nordeale miljonitrahvi Millega tegeleb Eesti aasta ettevõte 2017? Välismaa Vene professor: Putin valitseb veel kaua (1) Välismaa lühid AJA PEEGEL: Kommunistidele nõiajahti pidanud ja kurvalt lõpetanud senaator Hollandi ja Türgi vahel puhkes tüli Arvamus Jarmo Mäkelä: Venemaa dresseerib ka Rootsit soometumise teele (1) Juhtkiri: Türgi rebane eurooplaste kanakuudis (10) Evelyn Kaldoja: õppetund pagulastest (11) Postimees 1991. aastal: kogelmogelist peab loobuma Jüri Valge: keelenõukogu kadumine näitab valitsuse ükskõiksust eesti keele vastu (4) Ülo Kaasik: ettevõtjatele on vaja kindlust (9) Kultuur ENSV, joppenpuhh (11) EFTA võitjad ehk lähiminevik ruulib Ossimaailma rehabiliteerimine (5) Sport Näiliselt lootusetust olukorrast võluti välja hõbemedal ja kaks uut trikki Tänak võttis Mehhikost probleemide kiuste maksimumi Meeste Big Airis ajalugu teinud rootslane: Kelly on palju parem kui mina 15-aastaselt Tagasi tippu rühkiva Pendi keha on piiri peal Tartu pakkus närvikõdi ja kaotas liidri Saluri on halva selja taha jätnud Tarbija Fotod: Saturni kuu osutus kosmosepelmeeniks Tehisintellektile tõi pokkeris võidu strateegilisest mõtlemisest loobumine Tartu Puukuuris pesitses viirus, mis lõi naisel tükiks ajaks jalad alt (2) PEETER TULVISTE: 28. X 1945 – 11. III 2017 Tasuta e-kursus õpetab infot otsima Igasugust hookuspookust ei maksa uskuda, aga väike närvikõdi lisab elule värvi Proovisin omal nahal järele, mis tunne on olla liikumispuudega inimese käteks ja jalgadeks (2) Kuidas tosina kõrgkooliga kultuurilinn lähikümnendeil hoogsalt kasvama panna? Markus Toompere: kultuuripealinnaks parkimismaju ehitades? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Näiliselt lootusetust olukorrast võluti välja hõbemedal ja kaks uut trikki

3 min lugemist
Kelly Sildaru võitis Norra X-mängudel hõbemedali. FOTO: Tairo Lutter

Kelly Sildaru tuleb Norra X-mängudelt koju kahe uue triki ja laupäeval võidetud Big Airi hüpete hõbemedaliga. Nii head võistluste lõppu ei osanud ta ilmselt ennustada, sest teatavasti oli tal peaaegu kogu võistlusnädalavahetuse ajal suuri probleeme hooga.

Tellijale Tellijale

Tegelikult pidi Kelly Sildaru vahepeal juba leppima, et ei saagi Norra X-mängudel startida. Neljapäevasest pargisõiduvõistlusest pidi 15-aastane Kelly Sildaru loobuma, sest hüpeteks puudus vajalik kiirus. Kuidagi ei sujunud ka Big Airi treening, kus ta saigi sooritada vaid ühe hüppe. Riskida ei olnud mõtet, sest ebaõnnestumine võinuks lõppeda tõsise vigastusega.

Järgnenud päevad tõid aga lootust juurde. Nullilähedane temperatuur muutis lume libedamaks, samal ajal pakkusid Kelly Sildarule abi tema kolleegid välismaalt, kes soovitasid eestlannale uut taktikat – lükata hoogu mitte ainult ülevalt platvormilt, vaid ka raja peal. Tagantjärele võib öelda, et just uudne lähenemine tõi Sildarule medali.

11.03.2017 14.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto