Sisukord
Eesti
Tänane leht
15.03.2017
Eesti Fondide vene rulett metsaäris (7) Kohus mõistis pommiga ähvardaja vangi Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Viljandlased võivad saada bussiliini Lätti (1) Horoskoop Karilaiu sõnul e-valimised võimaluse korral kaotataks (1) Tagakülg Esikülg 15. märts Eesti lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust E-etteütlust kirjutas rekordarv inimesi Parteide reitingunäitajad püsivad paigal Majandus IT-spetsialistid eelistavad Skype’i, TransferWise’i ja LHVd SMITi osakonna eksjuhti ootab kuritegude eest kohtutee Majanduse lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust Õllehiiud ei suutnud peaministrit ümber veenda Meretuuleenergia kogub tuure Välismaa Torm Stella lükkas Merkeli USA-visiidi edasi May hoiatas Šoti esimest ministrit Välismaa lühiuudised 15.03 KOHALIK VAADE. Leedut kummitavad sõgedad mõrvad Fukushima ohvrite piinad pole lõppenud Venemaa viimane tsaar tekitab ka sajand hiljem kirglikke erimeelsusi Arvamus Olga Sõtnik: eesti keele majad Narva ja Tallinna. Kellele ja milleks? Juhtkiri: närviline metsaäri ja pensionisambad Postimees 1932. aastal: ei Hindenburg ega Hitler Arvamusliidrite lõunajutud: nähtamatutest piiridest ja klähvivatest koertest (5) Anneli Ammas: kes mäletab? Kes maksab? Mis valesti on? Sport Uue võimaluse saanud Hunt asub oma aktsiaid tõstma Rits, Sõber ja Frier: kolm visiooni koondisest Tartu korvpallurid näitasid, et ka möödavise on hea vise Tartu Emakeelepäev tipnes luuletaja juures Ühistu kaebab korteriomaniku rõduklaaside pärast kohtusse (1) Mida meie lapsed koolis sisse hingavad? Mida ikkagi teha, kui ühistumaja remont käib elanikule üle jõu? Volikogu vanim liige räägib suu puhtaks Tabiveres tekkis lootus näha peatumas kiirrongi (7) Uued suured vallad tulemas. Aga kes seal tööle hakkab, ei ole veel suurt teada Tartu võimsaim monumentaalmaal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Parteide reitingunäitajad püsivad paigal

2 min lugemist
FOTO: Pm

Reformierakond pole suutnud veel õiget opositsioonihoogu sisse saada, Keskerakonna selja taga langevad vaikselt, kuid kindlalt väiksemad võimupartnerid.

Tellijale Tellijale

Kantar Emori uuringuekspert Aivar Voog tõdes, et kuu ajaga pole erakondade reitingutes märkimisväärseid muutusi toimunud. Endiselt juhivad erakondade reitingu edetabelit võrdsel positsioonil Keskerakond ja Reformierakond. «Kui vaadata tulemusi kümnendkoha täpsusega, siis on nende kahe erakonna reitingu vahe vaid 0,3 protsenti,» sõnas Voog.

Täpselt ühe pulga peal on Keskerakond ja Reformierakond ka meeste-naiste arvestuses, mõlemal vastavalt 23 ja 29 protsenti toetust. Muutus tuleb sisse eestlaste puhul, kus Keskerakonnal on toetus võrreldes veebruariga samaks jäänud ehk 14 protsenti, kuid Reformierakonnal on eestlaste seas ülekaalukalt populaarseima erakonnana 32-protsendiline toetus (SDE 15, EKRE 17, VE 12, IRL 8 protsenti).

14.03.2017 16.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto