Sisukord
Sport
Tänane leht
15.03.2017
Eesti Fondide vene rulett metsaäris (7) Kohus mõistis pommiga ähvardaja vangi Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Viljandlased võivad saada bussiliini Lätti (1) Horoskoop Karilaiu sõnul e-valimised võimaluse korral kaotataks (1) Tagakülg Esikülg 15. märts Eesti lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust E-etteütlust kirjutas rekordarv inimesi Parteide reitingunäitajad püsivad paigal Majandus IT-spetsialistid eelistavad Skype’i, TransferWise’i ja LHVd SMITi osakonna eksjuhti ootab kuritegude eest kohtutee Majanduse lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust Õllehiiud ei suutnud peaministrit ümber veenda Meretuuleenergia kogub tuure Välismaa Torm Stella lükkas Merkeli USA-visiidi edasi May hoiatas Šoti esimest ministrit Välismaa lühiuudised 15.03 KOHALIK VAADE. Leedut kummitavad sõgedad mõrvad Fukushima ohvrite piinad pole lõppenud Venemaa viimane tsaar tekitab ka sajand hiljem kirglikke erimeelsusi Arvamus Olga Sõtnik: eesti keele majad Narva ja Tallinna. Kellele ja milleks? Juhtkiri: närviline metsaäri ja pensionisambad Postimees 1932. aastal: ei Hindenburg ega Hitler Arvamusliidrite lõunajutud: nähtamatutest piiridest ja klähvivatest koertest (5) Anneli Ammas: kes mäletab? Kes maksab? Mis valesti on? Sport Uue võimaluse saanud Hunt asub oma aktsiaid tõstma Rits, Sõber ja Frier: kolm visiooni koondisest Tartu korvpallurid näitasid, et ka möödavise on hea vise Tartu Emakeelepäev tipnes luuletaja juures Ühistu kaebab korteriomaniku rõduklaaside pärast kohtusse (1) Mida meie lapsed koolis sisse hingavad? Mida ikkagi teha, kui ühistumaja remont käib elanikule üle jõu? Volikogu vanim liige räägib suu puhtaks Tabiveres tekkis lootus näha peatumas kiirrongi (7) Uued suured vallad tulemas. Aga kes seal tööle hakkab, ei ole veel suurt teada Tartu võimsaim monumentaalmaal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uue võimaluse saanud Hunt asub oma aktsiaid tõstma

2 min lugemist
Margus Hundi jaoks võivad järgmised kaks hooaega olla karjääri tähtsaimad. FOTO: Kaarel Täll

«Üllatav, et Margus Hunt sai vabaagent olla vaid nädal aega,» kirjutati NFLi klubi Cincinnati Bengalsi tegemisi jälgivas blogis Cincy Jungle, kui eestlasest Ameerika jalgpallur Hunt oli sõlminud kaheaastase lepingu Indianapolis Coltsiga. Bengalsi treenerid ja fännid ei näinud Hundil meeskonnas enam kohta, aga rikka ajalooga Colts loodab 29-aastase Hundi abil kaitset parandada.

Tellijale Tellijale

Hunt ei suutnud nelja aasta jooksul Bengalsis läbi lüüa ja eestlase aktsiad olid seetõttu madalal. USA juhtiva spordikanali ESPN reporter Mike Wells andis tehingule hindeks D ehk Eesti mõistes aus koolipoisi kolm pika miinusega. Äärekaitsja positsioonil (defensive end) tegutseval Hundil polevat lootust Coltsi kaitseliinis põhitegijaks tõusta.

«Hunt on mängu mõjutanud pigem eritiimide (special teams) koosseisus kui äärekaitsjana. Nelja aasta jooksul on ta platsile saanud 44 kohtumises. Mitu korda on ta algkoosseisus olnud? Null. Mitte kordagi. Tühi leht. Pealegi pole Hunt enam noor, sest saab juulis 30,» kirjutas Wells.

Bengalsis teenis Hunt nelja aastaga kokku 3,7 miljonit dollarit, mis teeb praeguse kursi järgi umbes 3,5 miljonit eurot. Eestlase uus palganumber pole veel teada, aga ilmselt jääb tema aastane tasu vahemikku 1–1,5 miljonit dollarit.

14.03.2017 16.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto