Sisukord
Korvpall
Tänane leht
15.03.2017
Eesti Fondide vene rulett metsaäris (7) Kohus mõistis pommiga ähvardaja vangi Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Viljandlased võivad saada bussiliini Lätti (1) Horoskoop Karilaiu sõnul e-valimised võimaluse korral kaotataks (1) Tagakülg Esikülg 15. märts Eesti lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust E-etteütlust kirjutas rekordarv inimesi Parteide reitingunäitajad püsivad paigal Majandus IT-spetsialistid eelistavad Skype’i, TransferWise’i ja LHVd SMITi osakonna eksjuhti ootab kuritegude eest kohtutee Majanduse lühiuudised Fondihaldur: meid ei huvita eelmise omaniku taust Õllehiiud ei suutnud peaministrit ümber veenda Meretuuleenergia kogub tuure Välismaa Torm Stella lükkas Merkeli USA-visiidi edasi May hoiatas Šoti esimest ministrit Välismaa lühiuudised 15.03 KOHALIK VAADE. Leedut kummitavad sõgedad mõrvad Fukushima ohvrite piinad pole lõppenud Venemaa viimane tsaar tekitab ka sajand hiljem kirglikke erimeelsusi Arvamus Olga Sõtnik: eesti keele majad Narva ja Tallinna. Kellele ja milleks? Juhtkiri: närviline metsaäri ja pensionisambad Postimees 1932. aastal: ei Hindenburg ega Hitler Arvamusliidrite lõunajutud: nähtamatutest piiridest ja klähvivatest koertest (5) Anneli Ammas: kes mäletab? Kes maksab? Mis valesti on? Sport Uue võimaluse saanud Hunt asub oma aktsiaid tõstma Rits, Sõber ja Frier: kolm visiooni koondisest Tartu korvpallurid näitasid, et ka möödavise on hea vise Tartu Emakeelepäev tipnes luuletaja juures Ühistu kaebab korteriomaniku rõduklaaside pärast kohtusse (1) Mida meie lapsed koolis sisse hingavad? Mida ikkagi teha, kui ühistumaja remont käib elanikule üle jõu? Volikogu vanim liige räägib suu puhtaks Tabiveres tekkis lootus näha peatumas kiirrongi (7) Uued suured vallad tulemas. Aga kes seal tööle hakkab, ei ole veel suurt teada Tartu võimsaim monumentaalmaal Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rits, Sõber ja Frier: kolm visiooni koondisest

3 min lugemist
Howard Frier. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

«Null,» vastas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi küsimusele, mitu avaldust on laekunud naiste korvpallikoondise peatreeneri kohale. Kas tõesti ei leidu kedagi, kes sooviks sellesse ametisse asuda?

Tegelikult pole asi nii masendav ja peatreenerita rahvusnaiskond ei jää, avalduste esitamiseni on aega esmaspäevani. Postimees tutvustab kolme treeneri nägemust, kes oma kandideerimist kinnitanud on: Janne Rits, Howard Frier ja Andres Sõber. Kes tahab kiiremas korras korda teha kehva füüsise? Kes tahab mängu kiiremaks ajada? Kes muuta koondise esindamise auasjaks?

Tellijale Tellijale

Janne Rits

Janne Rits on Tallinna Ülikooli naiskonna peatreener, samuti juhib oma korvpalliklubi, on erinevate noortekoondiste eesotsas olnud.

Rits toob esimese asjana välja koondise suurima probleemi: kehva füüsise. Mängupilt peab tema arvates muutuma kaasaegsemaks ja selleks on vaja füüsis korda saada. «Selleks on mul plaanis teha suve alguses kõikidele kandidaatidele põhjalik ülevaatus ja kaardistada, mis seisus keegi on. Iga mängija saaks individuaalse kava, mida suvel järgida. Suve lõpus tuleks teine laager, kus vaatadakse üle, kes on edasi läinud, kes mitte. Koondises pole kellegi koht kindel, kõigil on võimalus end näidata. Kes areneb ja tahab, see pääseb valikusse,» kirjeldab Rits, kelle nägemuses on kandidaate hetkel 25.

14.03.2017 16.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto