Sisukord
Arter
Postimees
18.03.2017
Eesti Palju õnne Dilbert Tagakülg Horoskoop Prillid nurjasid sõidueksami (11) Kõik ootavad kevadet Hüvasti, Ragn-Sells! Tallinn hakkab ise prügi vedama (5) Miks Erik Roose naeratab? Eesti lühiuudised Ajalooline hetk Valgamaalase toimetuses Uus automaks soosib vanemate autode ostmist Providence Equity Partners ostis TV3 Täpsed sõnad puhastavad (1) Male Esikülg 18. märts Mälumäng Välismaa PERSOON: Naine, kes võitis Briti valitsust Trump kinnitas Merkelile NATO püsimist Berliin on ikka veel abivalmis Välismaa lühiuudised: 17.03.2017 FOTO: Jaapani lapsed harjutasid Põhja-Korea rünnaku eest varjumist Populismi peataja (11) Arvamus Juhtkiri: poliitiline prügi Siiri Liiva: kõiges on süüdi raha (15) Postimees 1938. aastal: Ühendriikide üleskutse rahule ja koostööle maailmas (1) Daniel James Colli veste: kullahinnaga «Tere» ja Eesti naeratus Winston P. Nagan: varjatud revolutsioon – Ameerika plutokraatia tulevik (16) Täpsed sõnad puhastavad (1) EKI keelekool: eesti meel ja Masingu eksitus (2) Teine võimalus Populismi peataja (11) Miks Erik Roose naeratab? Marek Strandberg: pildid poliitiliselt näituselt Kultuur Saladus ei kao kuskile Nädala plaat. Ahvid 77 sendi eest Rein Raua metamorfoos Kolmekordne lahkuminek Aja auk. Mees, kes tahtis põleda Eesti kultuuri täheatlas: eesti esimene rahvuslik ooper Igale Itaalia armastajale kohustuslik lugemine Kaalukas reisikirjeldus Aafrikast Sport Eesti rekord: 20 Vasaloppetit kahe kümnendiga (1) Teine võimalus Raadik naudib oma teist noorust täiel rinnal Ancelotti valmistub Realilt Bayerni jaoks revanši võtma Tallinn Hüvasti, Ragn-Sells! Tallinn hakkab ise prügi vedama (5) Tarbija 20 000 madalapalgalist ei ole toetust taotlenud Tundmatule ei tasu tagasi helistada POSTIMEES PROOVIB: milline taimepiim on enim mokka mööda? AK Saladus ei kao kuskile Millega lappida lõhutud võrrandit? Nädala plaat. Ahvid 77 sendi eest Rein Raua metamorfoos Aja auk. Mees, kes tahtis põleda Kolmekordne lahkuminek Eesti kultuuri täheatlas: eesti esimene rahvuslik ooper Berk Vaher: Inimese lage ja põhja otsimas Igale Itaalia armastajale kohustuslik lugemine Kaalukas reisikirjeldus Aafrikast Winston P. Nagan: varjatud revolutsioon – Ameerika plutokraatia tulevik (16) Arter «Get Out» - ebatavaliselt värvikas õuduskomöödia Vaata Genfi autonäituse parimaid palu! Helene Vannari: eraelus olen ma tossike Eesti parim slackliner räägib elust Dubais ja Setumaal Tadžiki raske elu Siberis (1) Tallinn Fashion Week: Maha igavad riided, kanna kunsti! Jüri Kolk: palun lugege kasvõi natuke! Kui raske on olla ilus mees? (1) Prantslaste maitsed Eesti köögis Kuidas kodus konna pidada? (3) Linnapuhkus Võrus: 11 kõige ägedamat kohta Meelelahutus Koomiks
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Helene Vannari: eraelus olen ma tossike

15 min lugemist
  • Näitleja Helene Vannari avab pikas pihtimuses üllatavaid seiku oma eluloost.
  • Näitlejannat ärritab, kui keegi räägib, et on uhke oma saavutuste üle.
  • Seriaalitöö on kergem kui filmi- või teatritöö.
Helene Vannari. FOTO: Sander Ilvest

Ülehomme sünnipäeva pidav linnateatri näitleja Helene Vannari, teatrikorüfee Voldemar Panso kasvandik ja äsja Eesti parimaks naisnäitlejaks televisioonis kuulutatu, kutsus meid endale lahkesti külla. Kas tõesti mängib Vannari oma kurbkoomilist tegelaskuju seltsimees Kessnerit seriaalis «ENSV», otsides mängumaterjali iseenda seest, või kehastub ta totaalselt ja lausa orgaaniliselt ümber? Koduses miljöös peab tõde pinnale ujuma.

Tellijale

Tallinna Linnateatri näitleja Helene Vannari (68) telefon on pärast Eesti esimesel filmi- ja teleauhindade jagamisel pälvitud parima naisnäitleja tiitlit vahetpidamata helisenud. «Natuke juba jooksis juhe kokku,» tunnistab ta, kui läbi varakevadise pealinna Laagri poole näitlejannale külla sõidame. «Harilik telefon, mobiiltelefon, Skype – kõik lasid vaheldumisi. Aga noh, kõik olid väga heasoovlikud,» lisab Vannari tagasihoidlikult.

Helene Vannari on selle kadunud ajastu esindaja, mil arvati, et tagasihoidlikkus kaunistab inimest. Eriti ärritab armastatud näitlejannat, kui keegi räägib, et on uhke iseenda, oma laste või saavutuste üle. «See mulle ei istu. Mina pole mitte kunagi uhke, mitte kellegi ega enda üle,» sõnab ta. «Õigem on öelda, et olen rõõmus, mul on hea meel või ülivõrdes, et olen õnnelik.»

17.03.2017 20.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto