Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.03.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Edgar Savisaare viimane kants (3) Eesti lühiuudised Kalju Komissarov saadeti viimsele teele EKRE nõunik pargib isa kaardiga Toompeal Vabariigi sünnipäeva tähistamine algab Eestimaa kontuuri juubeliga Majandus Moerõivatööstusel ees keerulised ajad Suured ehituspoed laienevad jõudsalt (1) Indeksifondid alustasid üsna hästi Välismaa Välismaa lühiuudised: 19.03.2017 Brexiti sisulisem arutelu enne sügist ei alga Ülima Tõe sekt jätkab tegevust põranda all Cameroni mäng Ühendkuningriigi saatusega algas europarlamendist Orly rünnakule eelnes pikk baariöö KOHALIK VAADE. Hispaania verised traditsioonid Arvamus Postimees 1998. aastal: linnavolinikud Savisaare vastu Hanno Pevkur: valitsuse minevikunostalgia Eestit edasi ei vii (3) Juhtkiri: eurooplased peavad USA vihmavarju asemel looma enda oma (2) Volli Kalm: kes ütles, et Narvas ei saa korralikku kõrgharidust anda? Muidugi saab! (2) Peeter Espak: tänaval karjuvate pööraste «euroopalikel väärtustel» põhinevat sõda ei taha siia keegi (5) Rein Veidemann: kuulda võtta kogemust (1) Mart Raudsaar: küsimus tehnika järele (1) Kultuur «Kaunitari ja koletise» lummuses Unikaalsed kangad, lummavad ükssarvikud ja suts halba maitset Sport Tipud lustisid Paide ja Tuleviku kulul Üks samm astutud, pikem ootab ees Selliste mängude pärast sporti tehaksegi Eesti naiste laskesuusatamine jõudis taas pimedasse aega Tartu Kas metsateede remont käis tõesti sõidutee hinnaga? Kosmos naaseb Põltsamaale, mitte ainult marmelaadina (2) Tartu vald kavandab linna piirile uut suurt lasteaeda (1) Metsandusettevõtja avas männilinnas restorani Maailma parim noor piloot kibeleb veele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Edgar Savisaare viimane kants

6 min lugemist
Edgar Savisaar ilmus Tartumaa erakonnakaaslaste ette sõnumiga: olen teiega, kuid tervis on kehv. FOTO: Eero Vabamägi

Rõngu rahvamaja on pidulikumaid hetki oodanud ülikondade-kostüümide lõhna täis. Keskerakonna Tartumaa piirkond on kogunenud esimeest valima. Ühe eesrindlikuma piirkonnana on koos täpselt nii palju inimesi, et valik saab kindlasti tehtud. See ei õnnestunud Tartu linnas, ei õnnestunud ka mõnes Tallinna piirkonnas. Tartumaa keskerakondlane on truu, töökas ja kohusetundlik. See on veel ainus kants, mis on Edgar Savisaarele tema erakonnast alles jäänud.

Tellijale Tellijale

Piirkonda viimase aasta sujuvalt juhtinud riigikogu liige Peeter Ernits on üks väheseid Savisaare usaldusisikuid ning hoidnud isepäist joont ka oma piirkonnas. Sel laupäeval kandideeris ta uuesti piirkonna juhiks, vastaskandidaadiks vähemalt näilist konkurentsi pakkuda püüdnud Aleksandr Širokov.

Teades, et kohale ilmub ka Savisaar ise, on Tartumaa piirkonna aastakonverentsile tulnud riigikogulased Heimar Lenk, Maarika Tuus-Laul, Oudekki Loone, Jaanus Karilaid. Kõik n-ö riigikogu savisaarlaste esindajad, kui kord nii, kord naa Karilaid välja arvata.

18.03.2017 21.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto