P, 22.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Edgar Savisaare viimane kants

Tuuli Koch
, reporter
Edgar Savisaare viimane kants
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Edgar Savisaar ilmus Tartumaa erakonnakaaslaste ette sõnumiga: olen teiega, kuid tervis on kehv.
Edgar Savisaar ilmus Tartumaa erakonnakaaslaste ette sõnumiga: olen teiega, kuid tervis on kehv. Foto: Eero Vabamägi

Rõngu rahvamaja on pidulikumaid hetki oodanud ülikondade-kostüümide lõhna täis. Keskerakonna Tartumaa piirkond on kogunenud esimeest valima. Ühe eesrindlikuma piirkonnana on koos täpselt nii palju inimesi, et valik saab kindlasti tehtud. See ei õnnestunud Tartu linnas, ei õnnestunud ka mõnes Tallinna piirkonnas. Tartumaa keskerakondlane on truu, töökas ja kohusetundlik. See on veel ainus kants, mis on Edgar Savisaarele tema erakonnast alles jäänud.

Piirkonda viimase aasta sujuvalt juhtinud riigikogu liige Peeter Ernits on üks väheseid Savisaare usaldusisikuid ning hoidnud isepäist joont ka oma piirkonnas. Sel laupäeval kandideeris ta uuesti piirkonna juhiks, vastaskandidaadiks vähemalt näilist konkurentsi pakkuda püüdnud Aleksandr Širokov.

Teades, et kohale ilmub ka Savisaar ise, on Tartumaa piirkonna aastakonverentsile tulnud riigikogulased Heimar Lenk, Maarika Tuus-Laul, Oudekki Loone, Jaanus Karilaid. Kõik n-ö riigikogu savisaarlaste esindajad, kui kord nii, kord naa Karilaid välja arvata.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles