Sisukord
Võrkpall
Postimees
21.03.2017
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Hullunud patsient vigastas haiglas 12 inimest Horoskoop See kõlab väga ebaloogiliselt (13) «Pesumasinast» paistavad FSB kõrvad Uurida saab tagantjärele Danskes oli tõsiseid puudusi Eesti pankade kaudu pesti hiiglaslik kogus raha (4) Kriminaalkaristus kui malevasuvi Suhkrusõda toidutööstuses Majandus Suhkrusõda toidutööstuses Välismaa Põhja-Iirimaa elab süvenevas Brexiti-hirmus Ülemkihid suudavad, alamkihid väga ei taha Luurejuhid lükkasid Trumpi väited ümber Välismaa lühiuudised 21.03. Mõrv Moskva isolaatoris võib olla hoiatussõnum eliidile Eestlased kaardistavad maailma soid Arvamus Olev Remsu: tõe teadasaamiseks peab hakkama taas BBCd kuulama (20) Jaanus Karilaid: e-valimiste «usujüngrite tõde» on agressiivne ja kompromissitu (16) Postimees 1927. aastal: miks Petserimaa kiikab ida poole? Juhtkiri: hoomamatud mastaabid ja hoomatavad ohud Monika Kelle ja Kerli Tallo: Eesti liikluse argipäev: kinnisilmi sõitvad juhid (2) Sirli Homuha: kas Valga = alkoralli? (1) Lugeja kiri: kuhu te maksude eest põgenete? Kultuur Küünlaleek valgustab inimlabürinti Chuck Berry- mees, kes ühendas maailma vooluringi Nõukogude underground peegeldatud torus Sport Red Bull annab juba alla? Ajalooline heitlus, mis pani kuulsa Krzyzewski hambaid kiristama Kes on kes Rakvere meeskonnas ja mis värk nende saarlastega on? Mariel Gregor: Miks Rakvere võit Eesti võrkpallile hea on ja kuidas Rakverest saigi superklubi Tartu Peavõit! Tartumaa tüdruk laulis end televaatajate lemmikuks (1) Linnugripp on Eesti sisse piiranud. Tõveoht surub sulelised vangistusse Püromaan käib hävitamas loomaarstide vana õppehoonet Jüri Saar: Parkimisreegel on täitmiseks. Kuid kas ka mõistlik? Lemmit Kaplinski: linna argine sünnipäevakink Tartu lastekunstikoolile Nagu kaks tilka vett: Tartu kahes servas on Kaupmehe tänav Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mariel Gregor: Miks Rakvere võit Eesti võrkpallile hea on ja kuidas Rakverest saigi superklubi

2 min lugemist
Rakvere mängijad. FOTO: Margus Ansu

VÕRKPALL. Neli aastat tagasi kirjutasin Postimehes loo «Rakvere uue superklubi asjad venivad, Selver ja Pärnu pürgivad eurosarja». See rääkis sellest, kuidas Rakveres loodud uue võrkpalliklubi asjad ei suju päris nii, nagu algul loodetud. Loo pealkiri ärritas mitmeid klubiga seotud inimesi, ja olgem ausad, sõna «superklubi» ei olnudki väga kohane. Selle pealkirja eest võlgnen «tänu» muidu toredale endisele kolleegile, kes lugu toimetades leidis, et võiks pealkirjale veidi särtsu lisada ja pani sinna sõna «superklubi». Sain seda suppi veel mõnda aega lürpida.

Tellijale Tellijale

Aga täna Rakvere meeskonnast kirjutades võiks ilma igasuguse irooniata rääkidagi superklubist. Sest peatreener Urmas Tali on tema käes olevast materjalist võtnud, mis võtta annab. Teinud tuule alla endast rikkamatele ja suurema mängijate valikuga meeskondadele. Teinud seda, mida spordisõbrad alati loodavad, aga mida juhtub spordis väga harva – selgelt nõrgem võidab tugevamat.

20.03.2017 22.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto