R, 27.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Hullunud patsient vigastas haiglas 12 inimest

Tiit Loim
, reporter
Hullunud patsient vigastas haiglas 12 inimest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Valga haigla juht Marek Seer lubas, et kui uurimine näitab, et haigla turvameetmed on liiga lahjad, siis teeb ta need tugevamaks.
Valga haigla juht Marek Seer lubas, et kui uurimine näitab, et haigla turvameetmed on liiga lahjad, siis teeb ta need tugevamaks. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Pühapäeva õhtul ründas Valga haigla töötajaid ja patsiente eraldusruumist välja pääsenud psühhiaatriapatsient. Politsei toimetas mehe psühhiaatriakliinikusse.

Kella 22 ja 23 vahel aset leidnud rünnakus sai vigastada 12 inimest. Valga haigla juhataja Marek Seeri sõnul on kannatanutel marrastused ja sinikad. Kannatada saanud haiglatöötajad lubati valve lõppedes koju. «Praegu on haigla patsientide ja töötajate olukord rahulik, keegi ei ole ohustatud ja haigla jätkab tavapärase tööga,» ütles Seer eile lõuna paiku.

Gripiohu pärast haiglasse kõrvalisi inimesi praegu ei lasta.

Tagasi üles