Peavõit! Tartumaa tüdruk laulis end televaatajate lemmikuks

Möödunud pühapäeva õhtul Eesti Televisiooni Laulukarusselli üldvõitjaks kuulutatud Krislin Sallo on siiani õppinud klaverit, kuid nüüd saab ta harjutama hakata ka auhinnaks saadud kitarri. FOTO: Kristjan Teedema

Eesti Televisiooni laste lauluvõistluse Laulukarussell üldvõidu pälvis telefonihääletusel Krislin Sallo, kes esitas finaalis oma lauluõpetaja Airi Liiva kirjutatud loo «Palve».

Tellijale Tellijale

Eile keskpäeval pealinnast Tartusse jõudnud ning koos emaga bussilt otse Postimehe toimetusse tulnud Krislin Sallo sõnul tähendab Laulukarusselli võit talle väga palju. Eelkõige oli tal aga hea meel selle üle, et lõpphääletusel toetas teda sedavõrd suur hulk helistajatest – üle viiendiku.

«On ikka väga palju inimesi, kes mind toetavad ja tahavad, et mul hästi läheks,» lausus Ülenurme gümnaasiumi kolmandas klassis käiv 9-aastane Krislin. Ta kinnitas, et ei tundnud telekaamerate ees lauldes mingit hirmu. «Ärevust ja põnevust oli küll kogu aeg, aga närvilisust mitte. Kui sa hakkad laulma, siis unustad kõik muu ja keskendud ainult oma laulule.» 

20.03.2017 22.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto