Sisukord
Majandus
Tänane leht
22.03.2017
Eesti Vene kriminaalsest rahast lõviosa maandus Eesti pankadesse otse Moldovast (2) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Üle 700 sõduri ja 300 sõjamasina Salakütt seadis keelatud lõksu üles talu tagahoovi Video: Arvo Sarapuu taandub oma äridest (5) Majandus Sõõrumaa võttis USSi täielikult oma kätte (1) Google võitleb oma reklaamiklientide pärast Eesti majanduse lühiuudised Ratas ja Simson pugesid Nord Streami eest peitu Nordica kahjum jääb alla 15 miljoni Välismaa Raudsete leedide duell Suurbritannias Madal hääletusaktiivsus räägib Le Peni kasuks Prantsuse presidendidebatt kinnitas liidrite positsioone USA välisminister saadab NATO pikalt (1) Välismaa lühiuudised 22.03.2017 Briti parlamendiliikmed süüdistavad BBCd kallutatuses Arvamus Andres Kütt: otsides rohelist varest (8) Kristi Lomp: valitsus lapib loodushoiu sildi all eelarveauke Hardi Tullus: lageraie alternatiivid – miks me neid ei kasuta? (6) Erkki Bahovski: lollidemaa paralleeluniversumid (8) Taavi Minnik: Erdogan pole perspektiivikas liitlane, vaid kasutab põgenikke Euroopa vastu relvana (4) Juhtkiri: panganduse mädapaise (2) Edasi 1990. aastal: mõnda Lätist Kultuur Peegli kaudu imetletud ilu Romantiline Ida-Euroopa lääne moodi Sport Pohlak asub Krimmi jalgpalli päästma Eesti klubikorvpalli au on jälle kaalul Naiste koondise peatreeneriks valiti Janne Rits Eri alade võitlus laste pärast ja laste nimel Tarbija Kahetoalise korteri üür eri linnades Tartu Atlantis kaob või jääb? Suur arhitektuurivõistlus pakub vastuse (5) Minister lubab Lõuna-Eestisse rahasüsti Hiinalinn põleb edasi: kuue nädalaga kuus tulekahju ja üks sissepõlenu Tartlasest lasteaiakasvataja tegi oma memuaaride avaldamisega ajalugu (1) Uuenevale õpperajale pääseb ka ratastooliga Eesti suusatipud võistlesid koolilastega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Google võitleb oma reklaamiklientide pärast

2 min lugemist
Google Korea FOTO: Kim Jin-a, Scanpix

Google sattus terava kriitika alla, kui mitu tuntud brändi võttis oma reklaamid maha, kartuses, et need võivad veebis ilmuda äärmusliku ja terroristliku sisuga materjali juures. Nüüd on netihiid lubanud muudatusi, et kliendid tagasi võita.

Tellijale Tellijale

Marks & Spencer, McDonald’s UK ja Lloyds on brändide seas, kes on lõpetanud Google’ile kuuluvatel lehekülgedel reklaamimise, sest kardavad, et nende reklaam võib ilmuda vägivalda või viha õhutavate materjalide juures, teatas Business Insider.

Reklaami hakati üles ütlema, kui meediagrupi Havas Suurbritannia haru loobus reklaamimisest koos kõigi oma klientidega, kelle hulka kuuluvad O2, Royal Mail, Domino ja BBC. Havas otsustas seda pärast Timesi artikleid, mis näitasid, et mitu Google’is reklaamitavat brändi toetas enda teadmata äärmuslust, ilmudes lehekülgedel, mis sisaldasid viha õhutavat sisu.

21.03.2017 23.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto