Sisukord
Talisport
Postimees
23.03.2017
Eesti Moldova raha haihtus Põhja-Tallinna sadamas (10) Mälumäng IRLi uueksloojaks võib tõusta Marko Mihkelson (8) Male Dilbert Palju õnne Horoskoop Passikonveier huugab täistuuridel Majandus Ratas uuest maksust: autod saastavad palju Eesti majanduse lühiuudised Nutikast tervishoiust tõotab tulla uus Skype (2) Välismajanduse lühid Dilemma: kas roboteid peaks maksustama hakkama? (2) Välismaa USA ja brittide keeldu võivad järgida teisedki Hololei: lennundus on alati terroriste tõmmanud Terror tungis Londoni südalinna Arvamus Brüsseli rännusell (1) Vastukaja: milles rektor Kalm eksib? (2) Siim Kiisler: mida tead sina, Karilaid, küberrünnetest? (7) Juhtkiri: uued haavad, vanad proovikivid (2) Juhan Mellik: alkohol maitseb hea, aga... (1) Alan Vaht: kas diiselmootorid keelustatakse? (2) Kaarel Krjutškov: seebiooper teaduslikus toitumisahelas paljastab süsteemseid vigu (4) Postimees 1931. aastal: Walge mantliga meest pole olnudki, kõiges olewat süüdi Eesti piiriwalwur Kultuur Eesti Tarbekunsti ajaloo unikaalteostest koostati püsiekspositsioon Nukupoisi meeldetuletus inimestele Sümboliks mahendatud stiihia (1) Sport Spordi lühiuudised Pisipoeg motiveerib Kanterit veel medaleid võitma (2) Sildaru toob uue hingamise ka rennisõitu Kui mängijad on väsinud, ei tähenda suur edu midagi Tartu Ülikooli ihkajad nägid lahkamist ja mekkisid lämmastikujäätist Kindel! Miljardilist tselluloositehast kavandatakse just Tartu lähistele (5) Abilinnapea Jarno Laur: tramm on mõistlik, suurt arenguhüpet vajab rattaliiklus (3) Jüri Ratas: riigiasutusi saab edukalt juhtida ka Tallinnast väljaspool Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sildaru toob uue hingamise ka rennisõitu

2 min lugemist
Kelly Sildaru. FOTO: Phil Ellsworth / ESPN Images

Freestyle-suusataja Kelly Sildaru (pildil) teeb nädalavahetusel oma tiitlivõistluste debüüdi, kui asub pühapäeval Šveitsis Crans Montanas võistlustulle juunioride MMil rennisõidus. Rennisõitu on Kelly viimastel aastatel kõvasti harjutanud, kuid sel alal ei ole ta siiski veel eriti palju võistelnud. Siiski usuvad eksperdid, et ka rennisõidus ootab eestlannat helge tulevik.

Tellijale Tellijale

Sel hooajal on Kelly rennisõidus osalenud ühel jõuproovil, kui ta septembris Uus-Meremaal Cardona mängudel sai esikoha. Toona oli eestlanna jaoks tegemist esimese korraga, kui ta jõudis FISi võistlusel rennisõidus poodiumi kõige kõrgemale astmele.

Kelly treenerist isa Tõnis Sildaru on pidevalt rõhutanud, et rennisõidus ei kuulu tema tütar veel maailma kümne parema sportlase sekka.

«Usun, et ta on juba praegu kümne parema seas. Kindlasti. Ma ei ole teda sel alal palju sõitmas näinud, kuid tema tase on korralik,» sõnas aga Kelly mänedžer Michael Spencer Aspeni X-mängude järel Postimehele.

22.03.2017 24.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto