Sisukord
Korvpall
Postimees
24.03.2017
Eesti Nestori tagasivalimisel oli rekordarv protestisedeleid (1) Kurja sõnaga tsiklisõitjate vastu Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Patune Pool niidab hoo pealt kuulsust Horoskoop Pool Pärnumaa omavalitsusjuhtidest sai palgalisa Maavalitsused soovivad enda likvideerimist aasta võrra edasi lükata (1) President kutsus Martin Helmet korrale (2) Audru poldril peatuvad tuhanded haned ja pardid Rahapesu võttis ameti ka Rasmannilt (4) Majandus Šveitsi firma lubab maailma nobedaimat elektriautot Välismajanduse lühid Nordica hakkab SASi heaks lendama Eesti majanduse lühiuudised Baltika astus oma äriga Ida-Euroopast välja Moetööstus muudab ärimudelit Välismaa Valgevene ideaalmaastikul: soovime kõigile nii head elu Berliin tahab rehabiliteerida homoseksuaalsuse eest karistatud Välismaa lühiuudised 24.03.2017 London leinas rünnakuohvreid (1) Arvamus Neeme Korv: Isamaa 0,2 (5) Lugeja kiri: eakad, selg sirgeks! Postimees 1994. aastal: politseiameti endine direktor pole jäägrite peksmises osalenud, kinnitab siseministeerium Juhtkiri: rahva teenrid ja nende palk Imbi Paju: stalinlik võitlev humanism välistas kaastunde küüditatute vastu (13) Erik Salumäe, Lembit Peterson: paavst, Euroopa Liit ja Maarjamaa (3) Andrus Karnau: parlament ja tema häbi (1) Kultuur In Memoriam LEMBIT ULFSAK – 4. juuli 1947 – 22. märts 2017 Lemps Draama mitte päris sinu peas Kohvijoomine ei lõppe kunagi Sport Spordi lühiuudised Kõrgesse mängu sekkuv Kotsar: esiti rollimängija, ideaalis korralik punktitooja Põletavad küsimused Eesti jalgpallikoondise tähtsa valikmängu eel Ühe viske mäng jättis Eesti klubid finaalist välja AK Draama mitte päris sinu peas Tartu Motoexotikal jätkub masinaid isegi lae alla Raadi vanal sõjalennuväljal hakkab laiuma suur päikesepark (1) Priit Pullerits: meie suusatamise päästja leitud Millal passilauas järjekord on – see on täiesti ettearvamatu Saatuslik maalapp ei lase Jõgevale hotelli ehitada (1) Keha väljendab erootikat ja vägivalda Plats puhtaks: vana taksopargi viimased päevad on käes (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõrgesse mängu sekkuv Kotsar: esiti rollimängija, ideaalis korralik punktitooja

2 min lugemist
Maik-Kalev Kotsar (paremal). FOTO: Jeremy Brevard/USA Today Sports

KORVPALL. USA üliõpilasliiga NCAA finaalturniiril kuulsat Duke'i üllatanud Maik-Kalev Kotsari ülikool South Carolina püüab unelmate teekonda jätkata. Selleks tuleb Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva alistada Baylori esindus ja siis oleks South Carolina juba esimese kaheksa seas. Kihlveokontorid annavad kerge eelise Baylorile, aga South Carolina võit poleks kaugeltki sama suur sensatsioon kui Duke'i alistamine.

Tellijale Tellijale

Esimest hooaega NCAAs mängiv Kotsar on kuulunud sisuliselt iga kord peatreener Frank Martini algviisikusse ja suure tõenäosusega juhtub sama ka ööl vastu laupäeva. Mänguminuteid on tulnud korralikult – keskmiselt 23,6 –, aga vähemalt esialgu on tema roll piirdunud musta töö tegemisega. Punkte on ta seni visanud 5,8 ja lauapalle võtnud 4,9.

Kraadi võrra lahjemas konkurentsis on 208 cm pikkune Kotsar näidanud hoopis mitmekülgsemat ründearsenali. Eesti spordihuvilistele tutvustas ta ennast 2015. aastal, kui kerkis Eesti universiaadikoondise põhitegijate sekka. Keskmiselt 11,1 visatud punktiga jäi ta eestlastest alla vaid Janari Jõesaarele, blokeeritud visete arvestuses (1,9) ei leidunud talle terve turniiri peale aga ühtegi vastast.

Kotsarit universiaadikoondises ja Audenteses juhendanud Indrek Visnapuu sõnul võib Kotsar järgmistel hooaegadel tõusta South Carolina rünnakuhierarhias kõrgemale, aga paratamatult tuleb kuskil piir ette.

23.03.2017 25.03.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto