Sisukord
Eesti
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (2) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (11) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar (1) Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (45) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama (1) Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Millised maakonnad valimisringkonnaks kokku, millised lahku?

4 min lugemist

Kuuldavasti on valitsuskoalitsioon moodustanud mitteametliku töörühma, arutamaks vajadust ja võimalusi muuta riigikogu valimiste valimisringkondi.

Tellijale

See on üks töögruppidest, mida väga ametlikult ei ole olemas, aga sobivatele inimestele, kellele valimisringkondade teema oluline on, võib kasvõi peaminister raporteerida, et probleemiga tegeletakse.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär Kristen Kanarik, kes kuuldavasti kuulub koos sotside endise peasekretäri Indrek Saarega samuti sellesse gruppi, väitis, et polnud kuulnud ei töögrupist ega sellest, et ta võiks ise sinna kuuluda.

Aga vähem kui aasta sotside peasekretärina töötanud Kanarik kinnitas valmisolekut valimisringkondade teemal aru pidada. «Mandaatide jaotus ringkondade vahel on suure erinevusega – kas see võiks olla ühtlustatud ja kas see tagaks selliselt põhiseaduslike väärtuste parema kaitse?» arutles noor poliitik siiski kohe, olles probleemiga kursis.

15.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto