Sisukord
Arvamus
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (12) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (9) Erik Aru: kas faktidel on lootust? Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (5) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus Ene Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (1) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tallinna prügine Klondike

1 min lugemist
Arvo Sarapuu FOTO: Martin Ahven/Õhtuleht.

Prügiäri on kui Klondike, aga erinevalt Kanada kullasoonest ei kuiva see kunagi kokku ja toob neile, kes osalevad võimalikult paljudes selle etappides, suurt kasu. Möödunud nädalal ilmusid väited, et abilinnapea Arvo Sarapuu on prügiveokonkurssidel järjest puhast vuuki teinud BWMi omanike seas. Sarapuu on varjatud osalust BWMis eitanud, kuid kõrvalt vaadates jooksevad Tallinna prügituruniidid siiski temani. Ehkki juriidiliselt võib kogu skeem taas olla korrektne, on sel halb maik juures.

Demokraatia pole vahend, mis tagaks täiusliku ühiskonnakorralduse – see peaks aitama taltsutada andetute ja ahnete poliitikute ambitsioone. Sügisel võivad seda vahendit kasutada tallinlased, kes kas toetavad või ei toeta munitsipaaleelarvel parasiteerivat lõputut komsomolikoosolekut Tallinna TVs, jokitamist ja muud jama.

Seotud lood
25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto