T, 6.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Aparaaditehase kaubatänavas pesitseb vembutav tihane

Mari-Liis Pintson
Aparaaditehase kaubatänavas pesitseb vembutav tihane
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Trikster 
Tihase 
perenaine Triin Fedotova ja üks 
omanikke 
Mirko Traks plaanivad vastavatud toidukoha 
sisustust ja menüüd sammsammult edasi arendada.
Trikster Tihase perenaine Triin Fedotova ja üks omanikke Mirko Traks plaanivad vastavatud toidukoha sisustust ja menüüd sammsammult edasi arendada. Foto: Kristjan Teedema

Pauluse kiriku vastas täitub areneva Aparaaditehase loomelinnaku Riia tänava poolne külg järjest väikeste poodide ja toidukohtadega. Sellest nädalast pakub kohe Pauluse bussipeatuse juures legendaarse Sodiaagi kohvikbaari kõrval külalistele kehakinnitust uus kohvikresto Trikster Tihane.

Toidukoha perenaine Triin Fedotova rõhutas, et Trikster Tihases ei käi mitte kliendid, vaid külalised. «Külalisse sa ei suhtu nagu klienti,» rääkis ta. «Külalise võtad vastu rõõmuga ja kutsuvalt.»

Söögikoha üks omanikke Mirko Traks on koos tarbegraafik Martin Rästaga jätnud kohvikresto sisekujunduses alles kõik, mis ses vanas tehasehoones oli veel säilinud, lammutamata ühtegi seina.

Märksõnad
Tagasi üles