Sisukord
Arter
Tänane leht
01.04.2017
Eesti Dilbert Male Horoskoop Mälumäng Tagakülg EKRE saadik küsis kuluhüvitise eest nõu erakonna aseesimehelt 1.04 Postimehe sisukord 1 Sevastopoli võitleja (2) Tallinnas tahab õppekeele erandit kolm kooli Kindral Einseln saadeti viimsele teekonnale Tsahkna ei taha PPA lennukulusid kaitse-eelarvest katta Eesti lühiuudised 1.04 Postimehe sisukord 2 Palju õnne Jääkaru või porikaru? Pagulaste purunenud muinasjutt (13) Lennukas roheline (1) Välismaa Indoneesia tüdrukud peavad läbi tegema sandistava siirderiituse Saksa populiste lõhestavad sisekriis ja sulav toetus (4) Välismaa lühiuudised 01.04. Libauudiseid laiast ilmast Proua Brexit Arvamus EKI keelekool: kiri võib ka luisata (1) Ene Pajula veste: mammi ei näe punasel värvil mingit süüd (3) Edasi 1975. aastal: nädal lõppes, teine algas Kalev Vilgats: Valter Ojakääru pärand Pärnusse? Aimar Altosaar: vananemisrõõm – taevatrepil seisma ei jääda (1) Mihkel Mutt: tõde on järel veel küllalt (12) Juhtkiri: ahneimad ahnemate hulgast (5) Eesti korvpalli valge laev Sevastopoli võitleja (2) Proua Brexit Lennukas roheline (1) Kultuur Filmiarvustus: helesinised amatsoonid ja kiilakas kurjam Kontserdipromootor Eva Palm: See on ikka päris hull bisnis! Tume ja värske Aja auk. Trummar saab kurjaks Sport Võit tõstis Levadia liidriks Eesti korvpalli valge laev Kellele on vaja paarismängu? Mart Seim on EMi eel uudses olukorras Rennisõidu treener: tipptaseme saavutamine on Kelly puhul tundide küsimus AK Maimu Berg kohtub Hitleriga Mihkel Mutt: tõde on järel veel küllalt (12) Vladimir Sazonov: Saddam Hussein oli Islamiriigi ämmaemand (11) Peeter Langovitsi tagasivaade: punk, Parrik ja kodutud koerad Mis elu see on?! Aimar Altosaar: vananemisrõõm – taevatrepil seisma ei jääda (1) Merilin Piipuu: Muuseum võib muuta sinu elu (1) Enn Vetemaa seni ilmumata intervjuus: kõik ajad on koledad ainult eemalt vaadates Martin Zobel: globaalmuutustest ja elurikkusest. Maa loodus hakkab väsima Vikerkaar loeb. Moralistlikud mõtted Tume ja värske Kontserdipromootor Eva Palm: See on ikka päris hull bisnis! Aja auk. Trummar saab kurjaks Eesti kultuuri täheatlas: eestlaste arhetüübid Andres ja Pearu Arter Trennis sensei Põllu ehk härra Karatega Kuhu minna Horoskoop Filmiarvustus: helesinised amatsoonid ja kiilakas kurjam Männiste Perebänd läheb esimesele suvetuurile Sõiduproov. BMW 5. seeria: Igaüks unistab «viiesest» (2) Kuidas kodustada pilve? Naljakad prillid on moes Steuermann Kristjan Järvi päästab klassikalist muusikat karidest Justin Petrone: täiskasvanute murdeiga Hingesugulane rebasega (2) Pärnu restoranid ärkavad talveunest Kiikhobu on jälle lastetoas Vanast spordist tüdinud? Siin teile midagi uut! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Männiste Perebänd läheb esimesele suvetuurile

4 min lugemist
  • Männiste Perebänd tegutseb juba kümnendat aastat.
  • Peretütar ja -poeg on staažikad animafilmide dubleerijad.
Männiste Perebänd 2017. aasta märtsis. FOTO: Eero Vabamägi

Mõne aasta taguses menusaates «Perepidu» tuntust ja tunnustust kogunud Männiste Perebänd läheb suvel esimesele tuurile. «Nad on ju nii populaarsed,» põhjendab kontserdikorraldaja Peeter Kaljuste, miks ta just selle trio «Soovikontserdi» kontserdisarja peaesinejaks valis.

Tellijale Tellijale

Kui Männiste Perebänd Eesti Televisiooni koguperesaates «Perepidu» ilma tegi, oli kollektiiv juba pikalt tegutsenud ning nüüdseks tuleb aastaid kokku kümme. Kui pereisa Kaupo Männiste (52), endine miilits ja liikluspolitsei komissar, on endiselt täiskohaga ansambli liige ja -mänedžer, siis tütar Merit (20) ja poeg Märten (15) on mujalgi muljetavaldavaid muusikalisi edusamme teinud.

Muusika- ja teatriakadeemias koorijuhtimist õppiv Merit mängib endiselt – juba läheb vist kuues aasta – nimiosalist rahvusooperi Estonia muusikalis «Pipi Pikksukk» ning astub tänavusel noorte tantsupeol publiku ette ühe peaosalise Hämarikuna. Vend Märten saavutas ülemöödunud aasta «Laulukarusselli» telekonkursil grand prix’, tegi meeldejääva rolli nii nukuteatri «Kapten Granti lastes» kui ka Eesti Rahva Muuseumi avatseremoonial, ent õpib üllatusena Tallinna muusikakeskkoolis hoopis klassikalist kitarri.

31.03.2017 03.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto