Sisukord
Maailm
Tänane leht
31.03.2017
Eesti Piirivalveradarid on kuue kuu jooksul korduvalt rikki läinud (5) Kuidas ohvritest tapjad tehti (12) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakaas Horoskoop Õiguskantsleri endine nõunik mõisteti pedofiiliakuritegude eest vangi Keeleinspektsioon võib koolijuhi tõttu Tallinna haridusametit trahvida Tartu Ülikooli rektorina jätkab Volli Kalm Eesti lühiuudised 31.03 Valitsus jõudis akadeemia kolimisel kompromissini Majandus Välismajanduse lühid Majanduse lühiuudised Transpordiettevõtja: teemaks tõstab ka transporditeenuste hinda Korteriühistu nõuab liikmelt nelja aasta soojaraha (1) Kuld võib taas särama hakata Välismaa Tokyolased naudivad kirsside õitseaega (1) Tsahkna sõnul on Eesti üks tõhusamaid migratsioonikriisis aitajaid Tervishoiureform paljastas lõhe vabariiklaste ridades Konservatiivid rääkisid brittide ja türklasteta kristlikust EList Välismaa lühiuudised 31.03.2017 Arvamus Tiit Tammaru, Raul Eamets: Eesti rändepoliitika uued alused – punktisüsteem ja õpiränne? (5) Ingvar Viin: planeeritav automaks maksuteooria luubi all (8) Toomas Alatalu: keset Euroopat on auk nimega Lääne-Balkan (2) Postimees 1897. aastal: haigusi tuleb tunda Juhtkiri: uut peavalu maksumaksjale Henrik Roonemaa: kuidas usaldada midagi, mida sa ei mõista? (19) Joosep Värk: kolmetäheline roppus (2) Kultuur Arvo Pärdi loomingu pöördepunkt Sport Vene tõstja põrus dopinguga FIFA jagas MM-pääsmed ümber Spordi lühiuudised Veideman kogeb Itaalias melu, mida on raske numbritesse panna 2000 eurot on ka raha Koduse võrkpalli kulminatsioon: samad paarid, veel rohkem intriigi Malejuhi troon lõi tugevalt kõikuma Tartu Küla tahab ära minna, vald ei luba Lõunakeskus ehitab uut mööblimaja Uus jõekohvik kutsub suvel kaldapealsele keha kinnitama (1) Lugu Rutist, kel on õlletehases oma ladu Kappi seisma jäänud riidetükist sai poolteise tunniga värvikirev seelik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tsahkna sõnul on Eesti üks tõhusamaid migratsioonikriisis aitajaid

4 min lugemist
Margus Tsahkna. FOTO: Jaanus Lensment / Postimees

IRLi esimees ja kaitseminister Margus Tsahkna sai Euroopa Rahvaerakonna (EPP) kongressil sõna eilse päeva esimese kõnelejana, mis oli ehk pisut keerukas ajahetk. Hommikul saali valgunud delegaadid olid jutukad ja elevil. EPP president Joseph Daul pidi kaaskonservatiive algklassiõpetaja moel korduvalt korrale kutsuma, et nood rahulikult maha istuksid ja esinejaid kuulaksid.

Tellijale Tellijale

Kõne alguses võõrustajaid tänades astus Tsahkna korraks ka ise üpris õhukesele jääle, kui tõi Maltat tunnustades sisse võrdluse 2015. aasta kongressiga. «Toit on palju parem kui eelmine kord Madridis,» tunnistas ta ning vastuseks kõlanud häältest võis järeldada, et hispaanlased polnud sisse maganud.

«Palun! Ma ütlesin juba, et püsige rahulikud,» hurjutas Daul.

30.03.2017 01.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto