Sisukord
Eesti
Postimees
03.04.2017
Eesti Minister Ossinovski vastuoluline töökohustus (7) Dilbert Mälumäng Horoskoop Palju õnne Male Tagakülg Mihkelson: populistlikud eksirännakud tõrjusid IRLi valijad (11) Osa IRList elab uue juhi ootuses Miks ei peaks minema Marsile elu otsima? (5) Majandus Parem on säästudest vaikida Apple hakkab aprillis kolima Eesti Teede poliitiline edu võib erastamisplaani nurjata Kinnisvaramaks kui keskaegne igand (5) Välismaa AJA PEEGEL: Kuidas oleks ühe saarega Baleaaridel? KOHALIK VAADE. Iidset Leedu kindlust ohustab inimlik rumalus Colombias on äkktulvad ja mudavoolud nõudnud üle 200 inimelu Soome kaitsepolitsei hoiatab noorpoliitikute värbamise eest (1) Arvamus Ivo Pilving: põhiõiguste kaitset tuleb alustada õigest otsast Madis Kalvet: rahu Eesti jalgpalli(koondise)s Juhtkiri: lapsed liiguvad vähe – mida teha? (1) Mart Raudsaar: usun, seega nii on (1) Tiina Tambaum: eesmärk surra tervena (2) Postimees 1931. aastal: Nikaragua pealinn jäädavalt hävinenud Kultuur Folk, beats and rock'n'roll! Mõnes paigas on rohkem peoenergiat Sport Spordi lühiuudised Kas Pärnu salapärane probleem Pulgaga maksab tiitli? Kas Vettel ja Hamilton pakuvad lõpuks suure lahingu? Kotsari ja South-Carolina uhkus, valu ja pisarad Taru karjääri edukaima hooajaga rahule ei jäänud Tarbija Miks ei peaks minema Marsile elu otsima? (5) Tartu Linn ei kiirusta kahe klubi tülisse Tartu Sporti segama Uut moodi kohalik poliitika: esmalt tõstavad vallajuhi palka, ja siis lasevad ta lahti (1) Juhtkiri: Raadist ei tohi saada uut Annelinna (2) Ühishauas peitunud luud paljastavad kauge aja tooruse (8) Waldorfgümnaasium lõikas loorbereid Enriko Talvistu: traktoriga pargis ja asfaldil. Raske veoautoga ka Tasku remont annab poodidele lisaruumi Auhind võttis baleriinil põlved nõrgaks Sardell 80 senti. Viiner 20 senti. Isevärki baaris kantseldab vanapaar väsimatult Ümarlaua rüütleid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mihkelson: populistlikud eksirännakud tõrjusid IRLi valijad

5 min lugemist
Marko Mihkelson FOTO: Peeter Langovits/scanpix

Üks tõenäolisemaid Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) uue juhi kandidaate Marko Mihkelson leiab, et partei aitaks madalseisust välja iganenud dogmadest lahti laskmine, uute nägude esile tõstmine ja ühe kitsa grupi ainuvõimu soovile selge vastu hakkamine. 

Tellijale

Milline oleks teie arusaamise järgi kõige haaravam-kaasavam vorm erakonna juhtkonna valimiseks?

Toon ühe näite. Kogu arenenud maailm on revolutsiooniliste muutuse lävel. Neljas tööstusrevolutsioon viib kõige lähemal ajal töö mõiste põhimõttelise muutumiseni. Märksõnadeks on avatus, paindlikkus, kaasamine, elukestev õpe. See peaks panema ka erakondi mõtlema, kas rangelt hierarhilised kastisüsteemid suudavad tajuda ühiskondlike muutuste sügavust ning pakkuda ideid uue töökeskkonna rajamiseks ja toetamiseks.

IRLil on just praegu suurepärane võimalus muutumiseks. Edukad on need, kes suudavad oma organisatsiooni kujundada võimalikult horisontaalsel viisil, kus ükski hea idee ei tohi minna kaotsi ning kus eneseteostus ei takerdu tagatoa hallide kardinalide kinnisideede meelevalda.

Kuidas on selliste arengute juures võimalik, et meie erakonnas näiteks pole loodud võimalust e-hääletuseks? Seda tuleb kiiremas korras muuta koos teiste erakonna esimehe poolt välja käidud ettepanekutega, mida arutame 8. aprillil volikogus.

01.04.2017 04.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto