Sisukord
Sport
Tänane leht
04.04.2017
Eesti Plahvatuskoha lähedal asuva Peterburi Jaani kiriku töötajail oli täna õnneks puhkepäev Dilbert Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakaas Male Märtsi rängimad liiklusõnnetused juhtusid Virumaal Riigikontroll soovitab muuta omavalitsuste rahastamist Parvlaevade hilinemine tõi neli miljonit eurot tulu Vandaalitseja lõhkus Valgas hulga aknaid Umbusalduse äärel Tsahkna: üllatust polnud (2) Majandus Britid ostsid ära ühe Eesti tuntuma idufirma Rail Balticu maksumus on 5,8 miljardit eurot Eesti majanduse lühiuudised Eestlased armastavad uusi autosid ja laenamist (2) Soomet on tabanud turismibuum Seljad kokku, kett peale, kramp välja ja uut Eestit tegema (2) Välismaa Plahvatuskoha lähedal asuva Peterburi Jaani kiriku töötajail oli täna õnneks puhkepäev Venemaa on üks suuremaid panustajaid ISISe ridadesse Andrei Kuzitškin: surmast lahutas üks minut ja üks kilomeeter Lenini võit on hea uudis Assange’ile Saksa britid kindlustavad Brexiti-järgset tulevikku Ecuadori valimised võitis Lenin Peterburi metroos kärgatas plahvatus Egiptuse juudid üritavad kaduvat pärandit elus hoida Arvamus Anu Realo: kas kriitika MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi aadressil on «alati õigustatud» või on «tõde kusagil vahepeal» (4) Mihhail Korb vastuseks Igor Tarole: maakondi ei hävita keegi (1) Jarmo Mäkelä: Kremli mõttepaus ja Soome tõrvamine (3) Juhtkiri: tragöödia lähedases linnas (1) Aivar Pau: lähen täna arsti juurde, ehkki see ei peaks nii olema (5) Postimees 1894. aastal: koolid toodavad elukaugeid riigiametnikke Asta Õim: võta heaks või pane pahaks (4) Kultuur Maaelunäitus viskab ninna nii õigena tunduvat lõhna Sport Spordi lühiuudised Kotsari tiimi põhitegijad lahkuvad, pikki tuleb juurde Järjekordse suure võiduga tagasi tippu Enneolematu skandaal meistriliigas ehk kuidas neli klubi tartlastele kambaka tegid Leho Pent sai kauaoodatud EMi eel vigastada AK Maaelunäitus viskab ninna nii õigena tunduvat lõhna Tartu Sentimeetrite mäng parklas on silmaga näha ja rooli taga tunda (1) Laeva vallamajas tuleb peagi sotsiaalmaja soolaleivapidu Tartu lennujaam valmistub töötama Tallinna varulennuväljana Üle ukse tõstetud kastis peitus ootamatu aare Toome nõlv saab metallist piirde Sinine silm maadlusneidu nutma ei aja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sinine silm maadlusneidu nutma ei aja

4 min lugemist
  • Tartu tüdruk Viktoria Vesso võib olla kolme aasta pärast olümpial.
Hetk pühapäevaselt Tallinn Openi noorte maadlusvõistluselt. Viktoria Vesso (vasakul) võitleb rootslanna Malin Jönssoniga ning võidab. Rootslanna jäi lõpparvestuses viiendaks, Viktoria Vesso kolmandaks. FOTO: Maria Kilk

Pühapäeval naasis Viktoria Vesso Saku suurhallis toimunud maadlusfestivalilt, kus peeti Kristjan Palusalu noortevõistlust Tallinn Open. Tartu tüdruk Viktoria Vesso saavutas hea tulemuse – kolmanda koha.

Tellijale Tellijale

Viieteistaastase Viktoria Vesso treenerid Veiko ja Jakob Proovel on tüdruku kolmanda kohaga väga rahul. Eriti silmas pidades just viimast Tallinn Openit, kus 60 kilogrammi kaaluklassis olid koos kadetid ja juuniorid ehk 16–20-aastased neiud. Viktoria Vesso oli oma klassis noorim, tema saab kuusteist alles suvel. 

Proovelid ütlevad, et teist niisugust tüdrukut Eesti noorte naismaadlejate hulgas ei ole. Viktoria ei keeruta matil võideldes niisama ringiratast, ta ei karda, ta tahab rünnata. 

03.04.2017 05.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto