Sisukord
Talisport
Postimees
07.04.2017
Eesti Horoskoop Dilbert Mälumäng Male Palju õnne Pööre poolkutselisele päästele tuleb. Aga millal? Tagakülg Tallinn ütleb BWMile ühe prügilepingu üles Viljandi tulistaja mõisteti 14 aastaks vangi Vabaduse väljakul avati sinilille kampaania Toimetuse vahva juht tõi Eestile palju kasu Kummalised käärid tervisetõendites Majandus Investor Mari: minu isiklik osturalli Robotitega toiduvedu Tallinnas läheb hästi Toidutööstused muudavad tooteid tervislikumateks (7) Nordeconi juht: buumi märgid on nähtavad Amazoni juht panustab kosmoseturismile Välismaa Obama punane joon ehk keemiarünnakud Süüria sõjas Venemaa eitab Assadi süüd Süüria keemiarünnakus (1) Uurijate hinnangul oli Peterburi ründajal kaasosalisi Arvamus Margus Tsahkna: avatud Isamaa (7) Hanno Pevkur: miks peaks Eesti juubelipidu algama Venemaal? (12) Katrin Rehemaa: õige arstiabi õigel ajal õigest kohast Juhtkiri: Assadi võit inimkonna üle (24) Edasi 1968. aastal: kohtusaalist: kallaletung taksos Neeme Korv: IRLi aheldatud pealik ja vajuv vesi (8) Andrus Karnau: sideäri kahe suure haardes Kultuur Hetk ja kõiksus. Kultuurimälu GPS Sport Spordi lühiuudised Tartu kaitses edu ja võitis pronksi Kiusamisest pole pääsu ka sportlastel Itaallased külvasid segadust, kuid Kelly on ikka maailma parim (2) Kaks jalutuskäiku ja magus lohutusauhind Tarbija Nouvelle Vague: pärast igat albumit mõtleme, et nüüd on kõik Tartu Lärmajad riskivad eest tõstetud ukse ja ära viidud muusikakeskusega (1) Arena Tartu: 4000-5000 pealtvaatajat, 32 – 46 miljonit eurot Kaua veel? Kevad käes, aga tänavad ootavad ikka joonimist Nukud juhatavad sisse poola kultuuri päevad Talgulised päästavad teede ääres elusid (1) Matimehed võistlevad Palusalu mälestuseks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Itaallased külvasid segadust, kuid Kelly on ikka maailma parim

3 min lugemist
Kelly Sildaru juunioride MMil võidetud kuldse medaliga. FOTO: Madis Kalvet

Itaallased oskavad põnevust kruvida. Või ei suuda nad lihtsalt asju organiseerida. Igatahes Kelly Sildaru elus see suurt midagi ei muutnud – ta on nüüdsest kahekordne juunioride maailmameister.

Tellijale Tellijale

Kelly võistluspäevale juunioride MMil Chiesa in Valmalencos tagasi vaadates tuleb tõdeda, et pigem oli märksõnaks korraldajatepoolne korralagedus. Asjatud siblimist siia-sinna ja hulganisti teadmatust korvas lõpuks kuldne medal tema trumpalal pargisõidus, mis hümni saatel eestlannale kaela pandi.

Elus tuleb ikka olla valmis ootamatusteks. Nagu selgus, siis asjad võivad ju olla silmale nähtavad, kuid kui nähtu täpne tulemus on ainult kohtunike peas, siis valitseb ikka teadmatus.

Segaduse külvamisega alustasid juunioride MMi korraldanud itaallased juba tüdrukute pargisõidu kvalifikatsioonis.

Lõpuks eelsõidu tulemusi ajakirjanikele ja pealtvaatajatele ei avalikustatudki ja teatati lihtsalt kaheksa lõppvõistlusele jõudnud tüdruku nimed. Finaali eel õnnestus siiski Kelly treenerist isa Tõnis Sildaru käest teada saada, et tema tütar oli ikkagi eelvõistluse parim. Stardipaigas olevat jagatud ikka veidike rohkem infot kui finišis.

06.04.2017 08.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto