Itaallased külvasid segadust, kuid Kelly on ikka maailma parim

Kelly Sildaru juunioride MMil võidetud kuldse medaliga. FOTO: Madis Kalvet

Itaallased oskavad põnevust kruvida. Või ei suuda nad lihtsalt asju organiseerida. Igatahes Kelly Sildaru elus see suurt midagi ei muutnud – ta on nüüdsest kahekordne juunioride maailmameister.

Tellijale Tellijale

Kelly võistluspäevale juunioride MMil Chiesa in Valmalencos tagasi vaadates tuleb tõdeda, et pigem oli märksõnaks korraldajatepoolne korralagedus. Asjatud siblimist siia-sinna ja hulganisti teadmatust korvas lõpuks kuldne medal tema trumpalal pargisõidus, mis hümni saatel eestlannale kaela pandi.

Elus tuleb ikka olla valmis ootamatusteks. Nagu selgus, siis asjad võivad ju olla silmale nähtavad, kuid kui nähtu täpne tulemus on ainult kohtunike peas, siis valitseb ikka teadmatus.

Segaduse külvamisega alustasid juunioride MMi korraldanud itaallased juba tüdrukute pargisõidu kvalifikatsioonis.

Lõpuks eelsõidu tulemusi ajakirjanikele ja pealtvaatajatele ei avalikustatudki ja teatati lihtsalt kaheksa lõppvõistlusele jõudnud tüdruku nimed. Finaali eel õnnestus siiski Kelly treenerist isa Tõnis Sildaru käest teada saada, et tema tütar oli ikkagi eelvõistluse parim. Stardipaigas olevat jagatud ikka veidike rohkem infot kui finišis.

06.04.2017 08.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto