K, 7.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

IRLi «poistebänd» otsib poliitraketile uut kütust

Joosep Värk
, reporter
IRLi «poistebänd» otsib poliitraketile uut kütust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 21
Siim Kiisler
Siim Kiisler Foto: Tairo Lutter

Täna kogunev IRLi volikogu peab otsustama, kas suurkogu korraldamise osas jäävad peale Margus Tsahkna või Siim Kiisleri ettepanekud. Sisuliselt on Tsahkna teinud selles oma usaldushääletuse.

«Ükski erakond ei saa olla pelgalt poliitikute töökohtade ning toiduahela tagaja,» kirjutas IRLi esimees Margus Tsahkna eile Postimehes. Tipp-poliitiku kohta on selline sõnavõtt harv, sest oma partei kujutamine toiduahelana on viimane, mida üks poliitikas jätkata sooviv inimene tegema peaks. Kuid sellisesse hetke on Tsahkna juhitud erakond jõudnud. Raske on nimetada IRLis toimuvat muuks kui kodusõjaks.

Puhttehniliselt võiks ju küsida, et mida see Tsahkna seletab? Erakonna populaarsus on kahe aastaga ainult kahanenud, Tsahkna välja käidud Isamaa 2.0 programmist pole avalikkus hiljem midagi kuulnud ning valitsuse vahetusega saavutas IRL vaid oma näo kadumise.

Tagasi üles