Sisukord
Eesti
Tänane leht
11.04.2017
Eesti Rakvere pagulaspere lahkus Saksamaale (12) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Keskerakondlik Loksa venitab ühinemisega viimseni Horoskoop Vestlusi Loksal ja väljaspool Loksat Korb nimetab küladelt 30 000 euro nõudmist kiusuks Haiguspuhangu Lihulas põhjustas ilmselt noroviirus Pärnu rannas valmistutakse suplushooajaks Rakverele linnale keelduti näitamast salvestisi peksmisest (2) Majandus Tartu Ülikooli raamatukogu ehitusvaidlus jätkub kohtus Eesti majanduse lühiuudised Vanametalliäri vaikne hääbumine Välismajanduse lühid Kiire majanduskasv algab umbes viie aasta pärast (3) Välismaa Soome kohalikud valimised võitis Koonderakond Välismaa lühid Orbán üritab meedia üle võimu haarata Endine Leedu maffiapealik peatas äri Valgevenes Feministid asendasid Helsingis kommunistid Arvamus Rein Veidemann: Mart Helmel pole õigus (7) Juhtkiri: terroristi portree (13) Mihkel Mutt: teeme kartulikoored jälle suureks (6) Marianne Mikko: triibuline samm Idast Põhjalasse (9) Aadu Must: eestlaste linn Peterburi (1) Postimees 1996. aastal: levib kuuldus Karl Kortelaineni nõustamistegevusest Vene Riigiduumas Kultuur Henrik Kalmet: Tallinna Linnateatri bränd on tugevam kui sisu (6) Sport Kalev/Cramo tegi Tarvaga asjad kiirelt selgeks Rakvere oma kodus Tartut finaali ei lubanud Sõudjad proovivad MK-etapil ning kahe- ja neljapaatidel uusi koosseise Kas näeme Reali ja Barcelona ajastu viimaseid hingetõmbeid? (1) Imeline Westbrook kirjutas end NBA ajalukku Tarbija Haruldasi NET-kasvajaid esineb üha sagedamini Tartu Iga nädal põlevas Hiinalinnas hävis jälle kümmekond ehitist (1) Rannas kihab elu, aga käimlatest pole haisugi Väike Vine avab taas uksed. Nüüd jõe ääres (4) Orienteerujad jooksevad ringi nii laanes kui linnas Kitarrist andis välja vanamoodsa kasseti Mine metsa ja karju seal! Aga mis mets sellest arvab? (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rakverele linnale keelduti näitamast salvestisi peksmisest

2 min lugemist
Turvakaamera Rakvere kesklinnas. FOTO: Tairo Lutter

Kui Rakvere abilinnapea Rainer Miltop tahtis vaadata kesklinna turvakaamerate salvestisi, et näha, kas üle-eelmisel laupäeval seal aset leidnud õõvastav intsident, kus peksti julmalt 13-aastast poissi, ka kaamerate vaatevälja jäi, selgus, et riik ei luba heita pilku omavalitsuse enda rahaga ostetud kaamerate salvestistele.

Tellijale Tellijale

Andmekaitseinspektsiooni avalike suhete nõunik Maire Iro ütles, et õigusrikkumiste avastamiseks võib korrakaitseorgan kaameraid kasutada ja paljud omavalitsused seda ka teevad.

«Avalikus kohas käitumise üle teevad järelevalvet nii politsei kui ka valla- või linnavalitsus,» selgitas Iro. «See, millises olukorras sekkub politsei ja milliste korrakaitse-eesmärkide täitmine on kohaliku omavalitsuse ülesanne, on määratletud korrakaitseseaduses ja -lepingutes.»

10.04.2017 12.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto