Sisukord
Eesti
Postimees
12.04.2017
Eesti Maailma vanim amet Helsingis, pere Eestis (5) Kohus määras Edgar Savisaarele arstliku ekspertiisi Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Tagakülg Plahvatanud tikksaag rebis elektrikul käe otsast (14) Pagulased ajas rändama kuulujutt (16) Politseikoerad leidsid Omniva postikeskusest paarkümmend grammi narkootikume Majandus Võitlus Tesla tehase nimel Mängutööstus on tõsine tööstusharu Eesti majanduse lühiuudised Marcel Vichmanni rannaseiklus Ukrainas (9) Välismaa Sanktsioonid Venemaale ei ole päevakorrast maas Hispaania vahistas tagaotsitava vene spämmikuninga FOTO: Hispaanias tähistatakse püha nädala algust Välismaa lühiuudised 12.04. Aafrika migrandid lõpetavad Liibüa orjaturgudel Marcel Vichmanni rannaseiklus Ukrainas (9) Graafik ja galerii: maailma võimsaim laevatunnel viib laevad tormilainetest mööda Arvamus Arvo Pattak: kaasav haridus ja erivajadustega õpilased (1) Kaire Uusen: kui väga madala palgaga töökohalt alustad, ei pruugi kõrgemale jõudagi (12) Kaupo Meiel: näitlejal on halb (3) Olev Remsu: toetame Ameerikat, kasvõi sümboolse jõuga (13) Juhtkiri: kui kaua me peame seda taluma, IRL ja sotsid? (15) Postimees 1932. aastal: Hindenburgi võit, kuid Hitler võitis veelgi hääli juurde (1) Kultuur Nad tahtsid oma Oscari-väärilist filmi ära keelata Halloo!... Dianne? ***///...kuuled sa mind?! Sport Vormelieksperdi kahtlus: Ferrari autod ei vasta reeglitele? Viidas ja Aron avavad hooaja Silverstoneʼil Spordi lühiuudised Seitse venelast lubatakse kergejõustiku suurvõistlustele Vassiljev ja Selver finaalis, Keele treitud polt läks lõpuks nihu Kaheksatunnised saunaretked ja kuivav suu ehk võitlusspordi kõige nõmedam osa (1) Põnevate aegade ootuses Kangert: asjad on ülesmäge läinud Tartu Lageraie kaitsealal: saladuslike taimede pärast tuli maha võtta elujõus männid Piknikuhooaeg jääb tänavu vahele: Pirogovi plats läheb suvel remonti Veevärk kaevab vihmavee pärast enneolematut auku Võttis aega mis võttis, aga lammutuseks läks (1) Moodsaimat lasteaeda ehitati nagu eramaja Näitusel müttavad nähtamatud vene karud Crepi peremees toob raeplatsile Willy ja Rudy Meelelahutus Koomiks Sudoku

Plahvatanud tikksaag rebis elektrikul käe otsast

3 min lugemist
Tikksae käepidemes plahvatas õnneks vaid süütur. Lõhkeaine ei plahvatanud. FOTO: Kohtutoimik

Kadriorus Koidula tänaval käis 2015. aasta 3. mai keskpäeval kõva pauk. Seejärel kõlasid üle elamurajooni karjed. Juba pensionieas Aleksander (asjaosalise eraelu kaitseks avaldab Postimees siin ja edaspidi vaid eesnime – J. V.) jooksis kodumajast välja – enda sõnul kartes, et need on tema elu viimased sekundid. Majast välja kiirustas ta selleks, et inimesed teda näeksid ja saaksid abi anda.

Tellijale Tellijale

Tänaval märkaski üks naine Aleksandri paremat labakätt – sellest turritasid välja vaid luuotsad, paar sõrme rippus naharibade otsas, käsi oli sama hästi kui otsast rebitud. Naine kutsus kiirabi ning ütles uudistama tulnud inimestele, et ärgu nad parem vaadaku. Käest pilti näinud võivad kinnitada, et nõrganärvilistele see vaatepilt kindlasti polnud.

Aleksandri karjumist kuulis ka mitu naabrit, kokku helistas politseisse kolm inimest. Aleksander viidi kiirabiga minema ning kohale saabus tema poeg, korterisse sisse astudes nägi maas elektrilist tikksaagi, põlenud juhet ja plahvatuse jälgi nii laes kui ka kapiuksel. Oli üsna selge, et toas oli toimunud plahvatus, kuid segaseks jäi, miks – pole mingit loogilist põhjust, miks elektriline tikksaag plahvatama peaks.

11.04.2017 13.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto