Sisukord
Arvamus
Postimees
25.02.2020
Siim Kallas näeb üha enam vajadust Eesti lobiregistri järele (6) Eesti Tallinn taastab Loodearmee kalmistu kabeli Pärnus ja Haapsalus jäi kriisist meeter puudu Pidupäev koidust ehani Ilmalinnu valvsa pilgu all ole vaba kui lind Majandus Sajandi suurkuju võimas jalajälg Kinnisvaraäris läks «vanade sõprade» vahel jälle naginaks Läti viinaralli elab, kuid «pidu» on kõvasti lahjem Välismaa Itaalia viirusekolle teeb ülejäänud Euroopa murelikuks KOHALIK VAADE ⟩ Transnistria armee kohtleb nekruteid jõhkralt FOTOD ⟩ Trumpi tervitati Indias palvete ja raevuga Arvamus Juhtkiri: poliitiline riiginaine (9) Toomas Toomsalu: isevoolav särtsusõit (1) Kersti Kaljulaid: millega sa tegeled, armas riigikogu? (4) PRESIDENDI KÕNE ⟩ Annika Laats: Vargamäe Andrest töö õnnelikuks ei teinud (2) PRESIDENDI KÕNE ⟩ Vahur Kersna: president kui vanem õde (5) Meie Eesti Erkki Koort: kas majandus vs julgeolek? Erkki Koort: Eesti ambitsioonid ÜRO Julgeolekunõukogus Hiina draakon ja 5G-võrk Erkki Koort: tellimus majandusluureks Kultuur Ilmalinnu valvsa pilgu all ole vaba kui lind «Kui pole kujutlusvõimet, siis ei sünni midagi uut» Sport Kriisa debüüt kinnistas uue põlvkonna tulekut Baltalt hooaja avastart, tõkkesprinterid jõudsid rekorditele lähedale Tervis Viljatus puudutab iga viiendat Eesti peret Tartu Kuus silmapaistvat tartlast pälvisid tunnustuse Käsmu kriidist lühtri turgutavad üles Tartu restauraatorid Remondi tõttu muutuvad rongide sõiduplaanid Taskusse tuleb veel üks sissepääs Meelelahutus Koomiks Sudoku

Klient on kuningas

1 min lugemist
David Dao FOTO: Kuvatõmmis

Ligi nädal tagasi visati USAs Chicago lennujaamas United Airlinesi lennukist jõuga välja Vietnami päritolu reisija David Dao. Probleem polnud aga reisijaga, vaid lennufirmaga, kes oli pileteid kohtadest rohkem müünud.

Selline uudis oleks kümme aastat tagasi heal juhul kohalikus meedias pisut tähelepanu püüdnud ja seejärel avalikkusest kadunud. Dao juhtumit kajastati aga üle maailma. Põhjus, miks Dao väärkohtlemine nii suure tähelepanu sai, on lihtne: kaameratelefon pluss sotsiaalmeedia.

Ettevõtted ei saa tänapäeval klientidega oma suva järgi käituda, sest see info võib hetkega jõuda massideni ning maksta valusalt firmale endale kätte. United Airlines sai valusa õppetunni ja juhtum on hoiatuseks kõikidele firmadele. Klient on kuningas ja firmad, kes seda ei mõista, saavad varem või hiljem kõrvetada.

Seotud lood
22.02.2020 25.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto